جناح ها بدور از تخريب خود را عرضه كنند/مشاركت حداكثري ملاك شود

تهران-ايرنا- سخنگوي جبهه پيروان خط امام و رهبري انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري را بسيار مهم دانست و تاكيد كرد: هر دو جناح سياسي بدور از تخريب و با رعايت قانون خود را براي راي مردم عرضه كنند.

سيد كمال الدين سجادي در گفت و گو با خبرنگار سياسي ايرنا، به انتخابات اسفند ماه اشاره كرد و افزود: نرخ مشاركت مردم و حضور حداكثري بسيار حائز اهميت است و تمامي دلسوزان نظام و انقلاب بايد به اين مهم توجه كنند.
وي ادامه داد: افراد سياسي بهتر است با صداقت و رعايت موازين وارد عرصه انتخابات شوند و اگر رويكرد مناسبي را اعمال كنند سبب مشاركت حداكثري مي شود.
سخنگوي جبهه پيروان خط امام ورهبري به برنامه هاي اصولگرايان و جبهه متبوعش اشاره كرد و گفت: ما در انتخابات مجلس خبرگان رهبري از همان ليستي كه جامعه مدرسين و روحانيت مبارز اعلام مي كنند حمايت مي كنيم.
سجادي درباره بحث انتخابات مجلس نيز اظهار داشت: تشكيل شوراي مركزي ائتلاف اصولگرايان در هفته گذشته گام بسيار بزرگي بوده است و اين عملكرد با دعوت از 22 نفر انجام پذيرفته است كه اثر بخشي مناسبي خواهد داشت.
وي اضافه كرد: اين شورا براي همگرايي بيشتر جريان اصولگرايان است و به طور حتم باعث جلوگيري از پراكندگي نفرات و يك ليستي بويژه در تهران خواهد شد.
اين فعال اصولگرا درباره اينكه آيا لاريجاني نيز جزء مدعوين اين شورا است يا خير؟ گفت: از او نيز براي شركت در شورا دعوت شده است.
سجادي ادامه داد: به غير از يك ليستي در تهران ، اصولگرايان در استانها نيز به فعاليت مي پردازند تا با انسجام حضور پيدا كنند.
سيام**7261 /1449