امام جمعه شهركرد:انتخابات مجلس خبرگان درگیر دسته بندی های سیاسی نشود

شهركرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهركرد گفت: باید مراقب بود تا انتخابات مجلس خبرگان درگیر دسته بندی های سیاسی نشود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نكونام عصر شنبه در نشست شورای اداری استان افزود: دشمن درصدد نفوذ در مجلس خبرگان است و چنانچه آسیبی متوجه این مجلس شود، ضررهای جبران ناپذیری بر نظام تحمیل می شود.
وی ادامه داد: برهمین اساس باید در انتخاب نمایندگان این مجلس دقت لازم انجام گیرد تا از ورود افراد مسئله دار و غیرمطمئن به این مجلس جلوگیری شود.
حجت الاسلام نكونام تصریح كرد: نمایندگان خبرگان باید ایمان، تقوا، فقاهت و عدالت داشته باشند كه به وسیله نظارت درونی ناشی از ایمان و تقوا بتوانند از هرگونه تسامح و سهل انگاری و ملاحظات سیاسی به دور باشند.
امام جمعه شهركرد افزود: برای شناخت افراد باصلاحیت برای نمایندگی مجلس خبرگان باید به افراد خبره مراجعه كرد.
حجت الاسلام نكونام با انتقاد از برخی تك روی های سیاسی در استان، اظهار كرد: ما همه از یك خانواده هستیم و باید همدلی و وحدت در استان برقرار باشد.
وی با بیان اینكه قصد ثبت نام در انتخابات مجلس خبرگان ندارد، گفت: به دلایل مختلف به این عرصه ورود پیدا نمی كنم و پیش از این انصراف خود را با جدیت اعلام كرده بودم.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری خاطرنشان كرد: مجلس خبرگان ستون اصلی انقلاب است پس باید سعی شود تا از نفوذ دشمن به دست خودمان در این مجلس جلوگیری كنیم و امانت دار صادقی برای نظام باشیم.
به گزارش ایرنا، نشست شورای اداری استان چهارمحال و بختیاری عصر شنبه با حضور استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه ها و نهادهای اداری استان برگزار شد.
7363/ 6014/