نمايشگاه كتاب، ايستگاه آشتي مردم با كتاب است

ساري - ايرنا - معاون فرهنگي و مطبوعاتي ارشاد مازندران، اظهار كرد: نمايشگاه كتاب، ايستگاه آشتي مردم با كتاب است.

به گزارش روابط عمومي ارشاد مازندران عباس زارع روز شنبه افزود: براي ترويج فرهنگ كتابخواني، برنامه‌هاي بسياري داريم اما اجراي اين برنامه‌ها، منوط به آماده بودن زيرساخت‌ها است.
وي با بيان اينكه ٦٢ هزار عنوان كتاب در دوازدهمين نمايشگاه سراسري و بين‌المللي كتاب مازندران ارائه شده است، افزود: ٣٢٠ غرفه در اختيار بيش از ٥١٠ ناشر قرار گرفته است.
معاون فرهنگي و مطبوعاتي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران با اشاره به اينكه كتاب‌هاي اين نمايشگاه در بخش‌هاي مختلف از جمله عمومي، حقوق، كشاورزي، كودك و نوجوان، اقتصادي، مذهبي و ... در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است، گفت: حضور ناشران برتر را در غرفه انتشارات متمركز هم شاهد هستيم كه در يكي دو سال اخير اين اتفاق افتاده و ناشران برتر در نمايشگاه كتاب هم حضور مي‌يابند.
وي با بيان اينكه وجود مركز نمايشگاهي در ساري امري اجتناب‌ناپذير است، تصريح كرد: فضاي فعلي برگزاري نمايشگاه كتاب، پاسخگوي نياز علاقه‌مندان نيست و بايد مركز دائمي نمايشگاه در ساري احداث شود.
زارع در خصوص استقبال مردم از نمايشگاه گفت : با توجه به دور بودن محل برگزاري نمايشگاه و سرد بودن هوا ، استقبال خيلي خوب بوده و انتظار مي رود در روزهاي پاياني نمايشگاه استقبال بيشتر نيز مي شود.
6097