شمار داوطلبان همدان برای انتخابات مجلس خبرگان  تغییر نكرد

همدان - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات استان همدان گفت: با پایان یافتن سومین روز نام نویسی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری شمار داوطلبان حوزه انتخابیه همدان نسبت به روز گذشته تغییری نكرد.

محمد ابراهیم الهی تبار شامگاه شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان كرد: بر این اساس دو تن از داوطلبان در تهران و یك نفر نیز در همدان اقدام به نام نویسی كردند.
وی اظهار كرد: حجت الاسلام والمسلمین علی رازینی در اولین روز نام نویسی روز پنجشنبه با حضور در ستاد انتخابات كشور، داوطلبی خود را برای نمایندگی در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه همدان ثبت كرد.
وی افزود: همچنین در این روز حجت الاسلام و المسلمین محمدی قاآنی پنجشنبه هفته گذشته با حضور در فرمانداری همدان در پنجمین دور انتخابات مجلس خبرگان رهبری نام نویسی كرد.
رئیس ستاد انتخابات استان همدان اظهار كرد: در روز جمعه دومین روز از نامنویسی داوطلبان خبرگان رهبری حجت الاسلام مجید گوهری رفعت با حضور در ستاد انتخابات تهران، داوطلب این دوره از انتخابات خبرگان رهبری از حوزه همدان شد.
وی با ذكر اینكه امروز هیچ فردی نام نویسی نكرده است گفت: نام نویسی از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت هشت صبح پنحشنبه در فرمانداری همدان همزمان با سراسر كشور آغاز شد.
وی افزود: نام نویسی از داوطلبان این انتخابات تا دوم دی ماه ادامه دارد و متقاضان حضور در این دور از انتخابات می توانند به فرمانداری همدان مراجعه كنند.
استان همدان با بیش از یك میلیون و 700 هزار نفر جمعیت و داشتن 9 شهرستان، تعداد 9 كرسی مجلس شورای اسلامی و دو كرسی مجلس خبرگان رهبری را در اختیار دارد.
7526/6993