يك داوطلب مجلس خبرگان رهبري در استان كردستان نام نويسي كرد

سنندج- ايرنا- رييس ستاد انتخابات استان كردستان از نام نويسي يك داوطلب نمايندگي مجلس خبرگان رهبري تا پايان روز سوم مهلت ثبت نام در استان خبر داد.

عليرضا آشناگر شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اين داوطلب را فردي جوان و ناشناخته معرفي كرد و افزود: نام نويسي از داوطلبان نمايندگي مجلس خبرگان رهبري از 26آذر آغاز و تا دوم دي ماه ادامه دارد.
او با بيان اينكه نام نويسي براي انتخابات مجلس خبرگان رهبري علاوه بر وزارت كشور تنها در فرمانداري سنندج به عنوان مركز استان انجام مي شود گفت: از افراد توانمند و علاقه مند كه شرايط لازم را براي حضور در مجلس خبرگان رهبري در استان كردستان دارند درخواست مي كنيم در اين انتخابات شركت كنند.
استان كردستان با جمعيتي در حدود يك ميليون و 4870 هزار نفر جمعيت داراي 10شهرستان، 29 شهر و هزار و 703 روستا است و دو كرسي نمايندگي در مجلس خبرگان رهبري دارد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار كردستان گفت: هيات هاي اجرايي در 31 حوزه سطح استان كردستان نيز تشكيل شده و در مجموع 341 نفر در قالب هيات هاي اجرايي كار انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شوراي اسلامي را در استان بر عهده دارند.
3033/1904