انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري دو رويداد سرنوشت ساز در كشور است

نوشهر- ايرنا - معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران از برگزاري انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري در سال جاري را به عنوان دو رويداد بسيارمهم و سرنوشت ساز دانست.

به گزارش خبرنگار ايرنا عليرضا يونسي عصرشنبه در دهمين نشست شوراي اداري استان مازندران درسالن همايش بندرنوشهر گفت :‌امروز بايد با بهره گيري از همه امكانات و تجهيزات لازم اعم از نرم افزاري و سخت افزاري زمينه را براي حضور گسترده مردم در پاي صندوق هاي اخذ راي مانند انتخابات رياست جمهوري در 24 خرداد 92 فراهم كنيم.
وي حضور مردم در پاي صندوق اخذ راي را به عنوان شيوه نوين بيعت مردم با نظام اسلامي و انقلاب دانست و ادامه داد :‌ برگزاري اين انتخابات در واقع تداعي گر بهار انقلاب است .
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران گفت : هم اينك درسايه هم افزايي ٰ، همراهي و مشاركت مسئولان شرايط خوبي براي برگزاري انتخاباتي سالم ، امن و قانونمند در اين استان فراهم شده است به نحوي تا به امروز بيش از 30 داوطلب براي نام نويسي در مجلس خبرگان رهبري و نمايندگي مجلس شوراي اسلامي در اين استان نام نويسي كرده اند.
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداري مازندران در ادامه با اشاره به پيروزي بزرگ ايران اسلامي در توافق مذاكرات هسته اي گفت :‌ با وجود همه تحريم هاي ناجوانمردانه ايادي استكبارغرب عليه نظام اسلامي اما به فضل الهي ، رهنمودهاي پيامبرگونه رهبري و تدبير دولت حقانيت ايران براي استفاده از انرژي صلح آميز هسته اي به اثبات رسيد.
يونسي افزود :‌ دولت يازدهم در شرايطي شكل گرفت كه كشور از لحاظ اقتصادي وضعيت مطلوبي نداشت و با اين كه رئيس دولت وقت وعده داده بود تا دو سال آينده مشكل مسكن جوانان و معضل بيكاري رفع مي شود اما اين مشكلات همچنان در كشور پابرجاست.
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار مازندران نيز با اشاره به برخورداري غرب مازندران از ظرفيت هاي بسيار مناسب در حوزه هاي مختلف از جمله كشاورزي ،‌ گردشگري و‌ صنعتي خواستار توجه ويژه مديران استاني براي استفاده بهينه از اين توانمندي ها براي رونق بخشي اقتصاد اهالي اين مناطق شد.
حسن خيريانپور با اشاره به بعد مسافت و رنج دوري راه مردم غرب مازندران تا مركز استان براي انجام كارهاي اداري افزود :‌ براي حل مشكلات اهالي اين مناطق در اين حوزه حضور مديران استاني بسيارضروري است.
وي جمع آوري ، حمل و دفن سنتي زباله و ترافيك را به عنوان دو معضل اساسي در منطقه غرب مازندران دانست و ابراز اميدواري كرد كه با اعتباري كه بتازگي از محل سفرهاي استاني دولت اختصاص داده شد بخشي از معضلات نيز حل شود.
7078 /1602/6097