نماینده مجلس: اختلافات مالكیتی مردم و منابع طبیعی برطرف شود

شهركرد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های شهركرد، بن و سامان درمجلس شورای اسلامی از مسوولان استان برای رفع اختلافات مالكیتی مردم و منابع طبیعی در برخی روستاهای استان اهتمام بیشتری به كار گیرند.

به گزارش ایرنا، سیدسعید زمانیان دهكردی عصر شنبه در نشست شورای اداری استان افزود: تفكیك بین مستثنیات و زمین های منابع طبیعی باید هر چه زودتر انجام گیرد تا مشكلات موجود در این خصوص برطرف شود.
وی با تاكید بر تحقق وعده های استاندار در سفرهای شهرستانی، تصریح كرد: ضروری است تا چنانچه تعهداتی در این سفرها ایجاد شده محقق شود.
زمانیان افزود: عملیات آسفالت ریزی هنوز در برخی روستاها به سبب سردی هوا انجام نگرفته كه مقرر شده پس از فصل سرما انجام گیرد و روند اجرای برخی پروژه های عمرانی استان مطلوب نیست.
نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با اشاره به موفقیت های تیم دیپلماسی كشور، اظهار كرد: با بسته شدن پرونده هسته ای ایران در سازمان انرژی اتمی تحولات خوبی در كشور رخ می دهد.
مجید جلیل سرقلعه افزود: كشور هم اكنون در شرایط خوبی قرار دارد و باید از این موقعیت برای اقتدار نظام بهره گرفت.
وی تصریح كرد: نباید اجازه داد تا انتخابات و حواشی آن، اجرای برنامه های مهم كشور از جمله برنامه ششم توسعه را تحت تاثیر قرار دهد.
به گزارش ایرنا، نشست شورای اداری استان چهارمحال و بختیاری عصر شنبه با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه ها و نهادهای اداری استان برگزار شد.
7363/ 6014/