سرلشكرجعفري با صدورپيامي درگذشت عمار ميرانصاري را تسليت گفت

تهران - ايرنا - فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در پيامي درگذشت عمارميرانصاري، يكي از زائران ايراني كشته شده در فاجعه منا را تسليت گفت.

به گزارش ايرنا، سردارسرلشكرمحمدعلي عزيزجعفري درمتن اين پيام خطاب به خانواده انصاري آمده است: درود و تحيت خداوند متعال برمهاجران الي الله كه در لباس احرام و در بازگشت از صحراي عرفات و مشعرالحرام با قلبي پاك و عاري از هرگونه مصيبت به سوي ديار معبود شتافتند.
درپيام فرمانده كل سپاه كه عصرامروز انتشار يافته، آمده است، اينجانب به جنابعالي و خانواده گراميتان به خاطراز دست دادن فرزند عزيزتان كه بعنوان يكي از بسيجيان پرسابقه و متعهد اين مجموعه محسوب مي گرديد فاجعه دردناك منا را صميمانه تسليت عرض مي نمايم . حادثه اي كه جهان اسلام را در غم عروج تعداد زيادي از مسلمانان، غرق در عزا نمود.
سردار سرلشكر جعفري در انتهاي اين پيام گفت: اميدوارم روح پاك ايشان در جوار رحمت الهي با ارواح شهداي كربلا محشور گردد و خداوند به بازماندگان و بستگان صبر جميل و اجر جزيل مرحمت كند و آنها را ذخيره يوم المعاد گرداند.
عمار انصاري فرزند ارشد محسن انصاري قائم مقام بنياد شهيد و امور ايثارگران بود كه از وي سه فرزند به يادگار مانده است.
عمارميرانصاري، مهرماه سال 1359 در روز عيد سعيد قربان پا به جهان خاكي گذارد و در سالروز ولادتش هم زمان با عيد سعيد قربان در مهرماه سال 1394 لبيك گويان و با كام تشنه در قربانگاه منا به ديدار معشوق شتافت.
حدود هشت هزار زائر در مناسك حج امسال، از جمله 464 ايراني در روز اول رمي جمرات در سرزمين منا به دليل سوء مديريت نيروهاي سعودي كشته شدند كه هنوز پيكرهاي 10 زائر ايراني همچنان مفقود است.
اجتمام / 1724 / 1370