فرماندار ری برنامه های سفر رئیس جمهوری به این شهرستان را اعلام كرد

شهرری ـ ایرنا ـ معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: رئیس جمهوری صبح روز چهارشنبه دوم دی ماه با سفر به شهرستان ری، پس از زیارت بارگاه مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در مصلای بزرگ ری حاضر شده و در اجتماع مردم مومن و ولایتمدار این شهرستان سخنرانی خواهد كرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از فرمانداری ویژه شهرستان ری، هدایت اله جمالی پور در جلسه ستاد استقبال از سفر دكتر روحانی به این شهرستان افزود: رئیس جمهوری به دلیل ظرفیت بالا و توانمندی های شهرستان ری و در راستای نامگذاری شهرستان ری از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان «قبله تهران» و تبعیت از معظم له، سفر به شهرستان ری را به عنوان یك سفر كاملا اختصاصی و استثنایی در نظر گرفته است.
وی در ادامه ضمن تاكید بر حضور فعال همه افراد و اقشار مختلف شهرستان ری همچون جوانان، زنان، روحانیون، فرهنگیان، كارگران، كشاورزان، احزاب سیاسی، دانش آموزان و دانشجویان در مراسم استقبال و دیدار با رئیس جمهوری تصریح كرد: بررسی مسایل و مشكلات شهرستان ری و زمینه سازی برای افزایش میزان اعتبارات این شهرستان به منظور خدمت رسانی بهینه به مردم منطقه، از جمله مهم ترین اهداف سفر دكتر روحاین به شهرستان ری است.
جمالی پور، به دیدار با آیت الله ری شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع)، خانواده شهدا، نخبگان و همچنین مدیران اجرایی شهرستان ری به عنوان برنامه های سفر رییس جمهوری به این شهرستان اشاره كرد و گفت: با برنامه ریزی و پیگیری های انجام شده، این سفر منجر به تخصیص اعتبارات مناسب و تصویب طرح های موثری برای رشد و توسعه شهرستان خواهد شد.
به گفته فرماندار شهرستان ری، احداث كمربندی دوم تهران، كمربندی حسن آباد، استفاده از آب سد ماملو، تكمیل بیمارستان های سطح شهر، سایت اداری شهرستان، اصلاح ساختار اداری دستگاههای اجرایی از جمله خواسته های اصلی مردم شهرستان ری از رییس جمهوری و دولت یازدهم است.
وی خاطر نشان كرد: بر اساس تاكید رییس جمهوری، مصوبات و طرح های این سفر تا پایان فعالیت دولت تدبیر و امید اجرا و به بهره برداری خواهند رسید.
1836 / 6139// 1625