فرماندار ري برنامه هاي سفر رئيس جمهوري به اين شهرستان را اعلام كرد

شهرري ـ ايرنا ـ معاون استاندار تهران و فرماندار ويژه شهرستان ري گفت: رئيس جمهوري صبح روز چهارشنبه دوم دي ماه با سفر به شهرستان ري، پس از زيارت بارگاه مطهر حضرت عبدالعظيم حسني(ع) در مصلاي بزرگ ري حاضر شده و در اجتماع مردم مومن و ولايتمدار اين شهرستان سخنراني خواهد كرد.

به گزارش روز شنبه ايرنا از فرمانداري ويژه شهرستان ري، هدايت اله جمالي پور در جلسه ستاد استقبال از سفر دكتر روحاني به اين شهرستان افزود: رئيس جمهوري به دليل ظرفيت بالا و توانمندي هاي شهرستان ري و در راستاي نامگذاري شهرستان ري از سوي رهبر معظم انقلاب به عنوان «قبله تهران» و تبعيت از معظم له، سفر به شهرستان ري را به عنوان يك سفر كاملا اختصاصي و استثنايي در نظر گرفته است.
وي در ادامه ضمن تاكيد بر حضور فعال همه افراد و اقشار مختلف شهرستان ري همچون جوانان، زنان، روحانيون، فرهنگيان، كارگران، كشاورزان، احزاب سياسي، دانش آموزان و دانشجويان در مراسم استقبال و ديدار با رئيس جمهوري تصريح كرد: بررسي مسايل و مشكلات شهرستان ري و زمينه سازي براي افزايش ميزان اعتبارات اين شهرستان به منظور خدمت رساني بهينه به مردم منطقه، از جمله مهم ترين اهداف سفر دكتر روحاين به شهرستان ري است.
جمالي پور، به ديدار با آيت الله ري شهري توليت آستان مقدس حضرت عبدالعظيم الحسني(ع)، خانواده شهدا، نخبگان و همچنين مديران اجرايي شهرستان ري به عنوان برنامه هاي سفر رييس جمهوري به اين شهرستان اشاره كرد و گفت: با برنامه ريزي و پيگيري هاي انجام شده، اين سفر منجر به تخصيص اعتبارات مناسب و تصويب طرح هاي موثري براي رشد و توسعه شهرستان خواهد شد.
به گفته فرماندار شهرستان ري، احداث كمربندي دوم تهران، كمربندي حسن آباد، استفاده از آب سد ماملو، تكميل بيمارستان هاي سطح شهر، سايت اداري شهرستان، اصلاح ساختار اداري دستگاههاي اجرايي از جمله خواسته هاي اصلي مردم شهرستان ري از رييس جمهوري و دولت يازدهم است.
وي خاطر نشان كرد: بر اساس تاكيد رييس جمهوري، مصوبات و طرح هاي اين سفر تا پايان فعاليت دولت تدبير و اميد اجرا و به بهره برداري خواهند رسيد.
1836 / 6139// 1625