60 طرح اقتصاد مقاومتي در شهرستان تيران و كرون درحال اجراست

تيران، اصفهان - ايرنا - معاون فرماندار تيران و كرون گفت: 60 طرح اقتصاد مقاومتي با ارائه تسهيلات بالغ بر 10 ميليارد ريال در اين شهرستان در حال اجراست.

به گزارش ايرنا، عبدالله بنهري روز شنبه در جلسه اقتصاد مقاومتي شهرستان تيران و كرون افزود: طرح هاي اقتصاد مقاومتي توسط بسيج شهرستان و با مشاركت دستگاه هاي اجرايي مانند جهاد كشاورزي انجام مي شود.
وي اظهار كرد: 60 پروژه اقتصاد مقاومتي بصورت طرح هاي كوچك و بزرگ و بيشتر در حوزه كشاورزي، دامداري، پرورش مرغ و فعاليت هاي گلخانه اي به اجرا در آمده است.
معاون فرماندار تيران و كرون بر آموزش افراد جوياي كار و كارآفرينان تاكيد كرد و گفت: قبل از شروع طرح هاي اقتصادي نياز به ارائه برنامه هاي آموزشي با كارآفرينان و افراد سرمايه گذار است و پس از دريافت كارت مهارت تسهيلات به آنها ارائه شود.
وي ادامه داد: نظارت بر اجراي طرح معرفي شده بسيار مهم است و تسهيلات مرحله به مرحله به متقاضيان كار و توليد پرداخت مي شود تا از سوء استفاده هاي احتمالي برخي افراد كه تسهيلات را در بخش هاي ديگر مصرف مي كنند، جلوگيري شود.
بنهري، مسئولان دستگاه هاي اجرايي شهرستان تيران و كرون را بر ارائه طرح و برنامه توصيه كرد و گفت: اين نشست ها فرصتي براي تبادل نظر كارآمد است و مسئولان و كارشناسان اداره ها همواره بايد با طرح، برنامه و مطالعه در اين نشست ها حاضر شوند.
شهرستان تيران و كرون در 45 كيلومتري غرب اصفهان است.
ت/مهد/ 7137/3011 / 2093