۲۸ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۶:۲۳
کد خبر: 81885190
۰ نفر
مهرباني به ديوارهاي اهواز هم رسيد

اهواز- ايرنا- در ادامه كمپين ديوار مهرباني كه در كشور گسترش يافته، تعدادي از شهروندان اهوازي در يك حركت خودجوش محل هايي براي اهداي لباس به نيازمندان در مركز شهر اهواز راه اندازي كردند.

طرفداران اين كمپين با شعار 'نياز داري بپوش، نياز نداري بپوشان' پيام خود را در شبكه هاي اجتماعي منتشر كرده اند و از مردم مي خواهند چنانچه لباس زمستاني يا كيف و كفشي دارند كه به آن نياز ندارند براي استفاده نيازمندان بگذارند و چنانچه به لباس احتياج دارند از اين محل بردارند.
در اهواز نيز شهروندان دو محل را براي توزيع اين لباس ها در نظر گرفته اند: خيابان شريعتي نبش شريف زاده و خيابان طالقاني جنب حسينيه اعظم.
فرامرزي يكي از كسبه محل و بانيان اين حركت در اهواز در اين باره به ايرنا گفت: اين پيشنهاد را يكي از اهالي محل طرح كرد و با استقبال ساير ساكنان و كسبه مواجه شده است.
وي افزود: با انتشار پيام در شبكه هاي اجتماعي، تعداد بيشتري از شهروندان با اين حركت آشنا شدند و لباس هاي بيشتري را به محل مي آورند ولي هنوز نتوانسته ايم نيازمندان به اين لباس ها را با اين محل ها به خوبي آشنا كنيم.
وي از شهروندان اهوازي درخواست كرد كه با توجه به سرماي هوا لباس هاي زمستانه خود را به اين محل ها اهدا كنند.
هر ساله با فرارسيدن فصل سرما حس نوع دوستي انسانها ، باعث ايجاد و راه اندازي كمپين هاي اهداي لباس هاي گرم در سراسر كشور مي شود تا از فشار سرما به اقشار كم درآمد جامعه كاسته شود.
7151/6064 / 1876