مشكلات تیم فوتبال امید از زبان كاشانی/ فضا همچنان المپیكی نیست

تهران – ایرنا – مدیر تیم فوتبال امید ایران مشكلات این تیم برای برگزاری اردوهای آمادگی و دیدارهای دوستانه را بازگو كرد و كم توجهی به تیم فوتبال امید در راه رسیدن به المپیك ریو را مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش ایرنا، حبیب كاشانی روز شنبه بعد از عیادت از منصوری پورحیدری در گفت وگو با خبرنگاران ،گفت:‌ متاسفانه اكثر پیشكسوتان به خودشان نمی رسند. هم اكنون یك گروه متخصص درحال بررسی وضعیت جسمانی سرپرست باشگاه استقلال هستند كه امیدوارم مشكلی برای این پیشكسوت به وجود نیاید.
كاشانی درباره مشكل مربی بدنساز تیم فوتبال امید،افزود : كن استید ساعت 23 و 50 دقیقه جمعه شب با پرواز ایران ایر وارد تهران شد اما روادید انگلیسی و استرالیایی این مربی مورد قبول مسئولان قرار نگرفت به طوریكه كن استید مجبور شد ساعت 4 بامداد امروز تهران را به مقصد دوبی امارات ترك كند.
مدیر تیم فوتبال امید ادامه داد: هم اكنون در حال رایزنی های لازم هستیم تا هر چه سریعتر مربی بدنساز این تیم به جمع كادر فنی ملحق شود.
وی درباره وضعیت تیم فوتبال امید گفت : بهترین بازیكنان یك دهه اخیر را در اختیار داریم اما متاسفانه هنوز فضای عمومی كشور المپیكی نیست.
كاشانی خاطر نشان كرد:‌ مربیان و بازیكنان در آستانه بازی های المپیك دغدغه های فراوانی دارند و نمی توانند با تمركز كافی تمرینات و اردوهای خود را برگزار كنند.
وی با بیان اینكه 300 سكه طلا برای قهرمانان بازیهای المپیك در نظر گرفته شده است، افزود : در حال حاضر مقدمات برگزاری اردوها برای بازیكنان فراهم نیست تا آنان با آرامش لازم تمرینات خود را پشت سر بگذارند.
كاشانی با بیان اینكه بر خلاف بسیاری از تیم ها تداركات خوبی برای تیم امید پیش بینی شده است، گفت : ملی پوشان تاكنون 20 بازی دوستانه را برگزار كرده اند و با اكثر تیم های غرب آسیا روبرو شده اند، خوشبختانه تیم خوبی در اختیار داریم و امیدوارم بتوانیم بعد از 40 سال جواز حضور در بازیهای المپیك را به دست آوریم.
وی درباره برپایی اردوی آمادگی تیم امید در بندرعباس افزود: هزینه برپایی این اردو برای هر بازیكن 5 میلیون ریال است و به دلیل نبود اعتماد، متاسفانه باید تمام هزینه های تیم را از پیش پرداخت كنیم.
كاشانی اضافه كرد : این در حالی است كه هزینه اردوی تركیه برای هر بازیكن دو میلیون و 500 هزار ریال بود كه با یك چهارم پیش پرداخت سفر راهی آنتالیا شدیم .
وی درمورد زمان اعزام تیم امید به رقابت های انتخابی المپیك افزود:‌ ملی پوشان صبح روز 11 دی ماه عازم مشهد می شوند و سپس راهی دوبی امارات خواهند شد.
مدیر تیم فوتبال امید با بیان اینكه ویتنامی ها امروز با ارسال نمابری از برگزاری دیدار دوستانه مقابل این تیم در دوبی عذرخواهی كردند، گفت : تلاش خواهیم كرد تا دیداری دوستانه را روز چهاردهم دی ماه برای تیم امید پیش بینی كنیم.
كاشانی تصریح كرد : اعضای تیم فوتبال امید روز 18 دی ماه عازم دوحه قطر می شوند تا خود را برای حضور در رقابت های انتخابی المپیك آماده كنند.
وی درباره نحوه همكاری سرمربی تیم ملی با تیم امید گفت: با توجه به اینكه 8 – 9 بازیكن تیم ملی در تیم امید حضور دارند، كی روش می تواند به تیم ما كمك كند.
كاشانی به آخرین دیدار اعضای تیم امید با كی روش اشاره كرد و افزود: سرمربی تیم ملی سه بار به صراحت اعلام كرد كه نمی تواند به این تیم كمك كند اما نمی دانم كفاشیان او را مجاب به همكاری كرده است یا اینكه در قرارداد این مربی، این بند قرار دارد.
مرحله انتخابی رقابت های فوتبال بازی های المپیك 2016 ریودوژانیرو برزیل اواخر دی ماه امسال در قطر آغاز می شود و تیم امید ایران در گروه اول با تیم های سوریه، چین و قطر همگروه است.
ورزشی (2) ** 9122 ** 9029** 1701