۲۸ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۶:۰۶
کد خبر: 81885159
۰ نفر
مهربانی به دیوارهای اهواز هم رسید

اهواز- ایرنا- در ادامه كمپین 'دیوار مهربانی' تعدادی از شهروندان اهوازی در یك حركت خودجوش محل هایی برای اهدای لباس به نیازمندان در مركز شهر اهواز راه اندازی كردند.

به گزارش ایرنا 'دیوار مهربانی' اقدام خیرخواهانه ای است كه با فرارسیدن فصل سرما از سوی تعدادی از شهروندان در كشور، به راه افتاده است.
طرفداران این كمپین با شعار 'نیاز داری بپوش، نیاز نداری بپوشان' پیام خود در شبكه های اجتماعی منتشر كرده و از مردم می خواهند چنانچه لباس زمستانی یا كیف و كفشی دارند، كه به آن نیاز ندارند برای استفاده نیازمندان بگذارند و چنانچه به لباس احتیاج دارند از این محل بردارند.
در اهواز نیز از سوی شهروندان دو محل برای توزیع این لباس ها در نظر گرفته است: خیابان شریعتی نبش شریف زاده و خیابان طالقانی جنب حسینیه اعظم.
فرامرزی یكی از كسبه محل و بانیان این حركت در اهواز در این باره به ایرنا گفت: این پیشنهاد از سوی یكی از اهالی محل طرح و با استقبال سایر ساكنان و كسبه مواجه شده است.
وی افزود: با انتشار پیام در شبكه های اجتماعی، تعداد بیشتری از شهروندان با این حركت آشنا شده و لباس های بیشتری را به محل می آورند ولی هنوز نتوانسته ایم نیازمندان به این لباس ها را این محل ها به خوبی آشنا كنیم.
وی از شهروندان اهوازی درخواست كرد كه با توجه به سرمای هوا بیشتر لباس های زمستانه خود را به این محل ها اهدا كنند.
هر ساله با فرارسیدن فصل سرما حس نوع دوستی انسانها ، باعث ایجاد و راه اندازی كمپین های اهدای لباس های گرم در سراسر كشور می شود تا از فشار سرما به اقشار كم درآمد جامعه كاسته شود.
با انتشار تصاویر 'دیوار مهربانی' در ایلام، این حركت طرفدارانی در سایر شهرها نیز پیدا كرد و بعد از آن شهروندان شیراز، سنندج، كرمان، مشهد، اهواز و... نیز دست به كار این حركت خیرخواهانه شدند.
7151/6064