۲۸ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۵:۵۱
کد خبر: 81885139
۰ نفر
مورینیو: قصد استراحت ندارم

تهران- ایرنا- ژوزه مورینیو بعد از بركناری از سرمربیگری تیم فوتبال چلسی در روز پنجشنبه، گفت كه خسته نیست و قصد استراحت ندارد.

به گزارش منابع اینترنتی، این مربی پرتغالی بعد از 9 شكست در 16 بازی لیگ برتر انگلیس در فصل جاری در حالی بركنار شد كه آبی ها در فاصله یك امتیازی منطقه سقوط به دسته پایین تر قرار دارند.
نماینده مورینیو در بیانیه ای اعلام كرد كه این مربی 52 ساله قصد استراحت ندارد. او خسته نیست و نیازی به استراحت ندارد.
این بیانیه می افزاید: او بسیار خوشبین است و به جلو چشم دوخته است.
گاس هیدینك سرمربی سابق تیم فوتبال هلند گزینه اصلی جانشینی مورینیو محسوب می شود و احتمالا تا پایان فصل به طور موقت مسئولیت هدایت آبی ها را به عهده خواهد داشت.
این بیانیه می افزاید: مورینیو از بازگشت به چلسی خشنود است؛ چرا كه توانست بعد از سالها قهرمانی دیگری را در لیگ برتر انگلیس برای هواداران به ارمغان بیاورد. او به تصاحب هشت جام قهرمانی در چلسی بسیار افتخار می كند و از هواداران به خاطر حمایت آنها در دو دوره حضور او در این باشگاه تقدیر می كند. در دوران فعالیت حرفه ای مورینیو، او گاهی درصدد جدایی از یك باشگاه برآمده بود، اما فقط در چلسی، باشگاه به این نتیجه رسید كه او باید برود.
در ادامه این بیانیه آمده است: برای جلوگیری از هر گونه گمانه زنی در مورد آینده اش، او در هر هیچ مسابقه مهمی شركت نمی كند. او به ادامه زندگی در لندن ادامه می دهد و امیدوار است حریم خصوصی وی و خانواده اش رعایت شود.
بدنبال بركناری مورینیو، گمانه زنی هایی در رسانه ها در مورد آینده او و احتمال حضور این مربی پرتغالی در منچستریونایتد و رئال مادرید مطرح شده است.
ورزشی**1584