۲۷ آذر ۱۳۹۴،‏ ۲۲:۳۷
کد خبر: 81884023
۰ نفر
دیوار یك خانه در همدان كانون همدلی شد

همدان - ایرنا - به همت موسسه فرهنگی اجتماعی یاران نگار دیوار یك خانه در نزدیكی مركز شهر همدان به محلی برای عرضه لباسهای مازاد مردم به نیازمندان شد.

به گزارش جمعه شب ایرنا، عكسهای فراوانی از این كانون همدلی و مهربانی این روزها در فضای مجازی و شبكه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است.
فعالان در فضای مجازی با استقبال از این طرح نیك و خدا پسندانه پیشنهادهایی برای جلوگیری از قرار گرفتن این لباس ها در زیر باران و خراب شدن آنها ارائه دادند.
جمعی از كاربران فعال در شبكه های اجتماعی نیز با استقبال از این اقدام، خواستار حضور گروهی در این مكان و عرضه لباس های مازاد شدند.
نوشته روی این دیوار تحت عنوان 'نیاز نداری بذار، نیاز داری بردار' ذهن مخاطبان و عابران از این محدوده را به خود جلب می كند.
این پیام حاكی از آن است كه افراد مستحق و نیازمند بدون مراجعه به درب منازل و شرم از دریافت لباس گرم مورد نیاز برای رویارویی با زمستان سخت با حضور در این محل لباس مورد نیاز خود را بردارند.
استان همدان یكی از مناطق سرد كشور به شمار می رود كه از زمستانهای پر برف برخوردار است بگونه ای كه اواسط ماه جاری بر اثر بارش برف و كولاك زمینی جاده آزاد راه همدان - ساوه و گردنه آوج مسدود شد.
7526/6993