شمار داوطلبان مجلس خبرگان رهبری در همدان به سه نفر رسید

همدان - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات استان همدان گفت: با پایان یافتن دومین روز نام نویسی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری شمار داوطلبان حوزه انتخابیه همدان به سه نفر رسید.

محمد ابراهیم الهی تبار شامگاه جمعه در گفت و گو با ایرنا بیان كرد: بر این اساس دو تن از داوطلبان در تهران و یك نفر نیز در همدان اقدام به نام نویسی كردند.
وی اظهار كرد: نام نویسی از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت هشت صبح پنحشنبه در فرمانداری همدان همزمان با سراسر كشور آغاز شد.
وی افزود: نام نویسی از داوطلبان این انتخابات تا دوم دی ماه ادامه دارد و متقاضان حضور در این دور از انتخابات می توانند به فرمانداری همدان مراجعه كنند.
حجت الاسلام والمسلمین علی رازینی عضو كنونی مجلس خبرگان رهبری روز پنجشنبه با حضور در ستاد انتخابات كشور، داوطلبی خود را برای نمایندگی در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه همدان ثبت كرد.
همچنین روز پنجشنبه یك مدرس حوزه و دانشگاه با حضور در فرمانداری همدان در پنجمین دور انتخابات مجلس خبرگان رهبری نام نویسی كرد.
حجت الاسلام مجید گوهری رفعت نیز امروز جمعه با حضور در ستاد انتخابات تهران، داوطلب این دوره از انتخابات خبرگان رهبری از حوزه همدان شد.
استان همدان با بیش از یك میلیون و 700 هزار نفر جمعیت و داشتن 9 شهرستان، تعداد 9 كرسی مجلس شورای اسلامی و دو كرسی مجلس خبرگان رهبری را در اختیار دارد.
7526/6993