سرمربي گسترش فولاد: نياز به چند روز استراحت دارم

تبريز - ايرنا - سرمربي تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز كه از نحوه بازي بازيكنان خود مقابل فولاد خوزستان ناراضي بود، گفت: با اين شرايط روحي و رواني و جسمي نياز به چند روز استراحت دارم.

فراز كمالوند عصر جمعه در كنفرانس خبري بعد از بازي با فولاد خوزستان، با بيان اينكه از بي تجربگي و حركات بچه گانه تعدادي از نفرات تيم دل درد گرفته ام، افزود: با توجه به سابقه درد شديد معده و همچنين مشكلات روحي از قائم مقام باشگاه براي چند روز استراحت گرفته ام.
وي اظهار كرد: با شرايط موجود نمي توانم بر سر تمرينات گسترش فولاد حاضر شوم و به همين دليل در رختكن از بازيكنان خداحافظي كردم.
كمالوند درباره بازي تيمش مقابل فولاد خوزستان، گفت: در مجموع مي توانستيم در اين بازي با چند گل به برتري برسيم اما حركات ناشيانه و بي تجرگي بازيكنان به ويژه اميد نظامي پور در سمت راست خط دفاعي باعث شد در دقايق پاياني بازي برده را با تساوي عوض كنيم كه اين وضعيت برايم بسيار ناراحت كننده است.
وي يادآور شد: در اين بازي روي اشتباهات فردي سه امتياز را با يك امتياز خانگي عوض كرديم.
كمالوند از خبرنگاران به دليل حضور كوتاه در كنفرانس خبري عذرخواهي كرد و افزود: در فرصت هاي آينده بيشتر در خدمت اصحاب رسانه كه حامي اصلي تيم گسترش فولاد هستند، خواهم بود.
گسترش فولاد با تساوي يك بر يك مقابل فولاد خوزستان، جمع امتيازات خود را به عدد 21 رساند تا به رده نهم جدول رده بندي ليگ برتر سقوط كند.
اين تيم در هفته شانزدهم و دور برگشت ليگ برتر ششم دي ماه در تبريز ميزبان سايپا است.
3038/6183