اسكوچيچ: حسرت امكانات گسترش فولاد را مي خورم

تبريز - ايرنا - سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به امكانات نرم افزاري و سخت افزاري باشگاه گسترش فولاد تبريز، گفت: با مشاهده اين امكانات و مقايسه آن با باشگاه فولاد خوزستان فقط حسرت مي خورم.

دراگان اسكوچيچ عصر جمعه در كنفرانس خبري بعد از بازي با گسترش فولاد تبريز افزود: ما در باشگاه فولاد حتي يك زمين چمن يكدست براي تمرين و بازي نداريم اما گسترش فولاد از دو زمين استاندارد و بسيار عالي برخوردار است كه تفاوت دو تيم را نشان مي دهد.
وي اظهار كرد: به دليل خرابي زمين ها در اهواز از ابتداي فصل تاكنون همواره با مصدوميت شديد بازيكنان خود مواجه بوده ام و هرگز نتوانسته ام از تمامي سرمايه هاي خود در بازي هاي ليگ بهره مند شوم كه اين يكي از بزرگترين مشكلات ما است.
اسكوچيچ با اشاره به مصدوميت چهار بازيكن اصلي خود در بازي امروز، گفت: ما در غياب اين بازيكن به علاوه محروميت ايوب مالي به دليل دوپينگ بازي به نسبت خوبي را ارايه كرديم و با وجود اينكه تا دقايق پاياني بازنده بوديم اما روي يك فرصت خوب موفق به زدن گل شده و بازي را به تساوي كشانديم.
وي ادامه داد: هدف اصلي ما در اين بازي دست يابي به سه امتياز بود اما از اينكه به تك امتياز نيز رسيديم راضي هستم زيرا كه در شرايط موجود اين امتيازات مي تواند روحيه بخش باشد.
ديدار تيم هاي گسترش فولاد تبريز و فولاد خوزستان با تساوي يك بر يك به پايان رسيد.
فولاد خوزرستان با اين تساوي جمع امتيازات خود را به عدد 10 رساند تا همچنان در رده چهاردم جدول رده بندي خطر سقوط را احساس كند.
3038/6183