سومین نشست فصلی حزب ندای ایرانیان برگزار شد

تهران- ایرنا- سومین نشست فصلی حزب ندای ایرانیان با محوریت بررسی آخرین وضعیت انتخاباتی حزب روز جمعه در ساختمان روزنامه اطلاعات برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در این نشست اعضای شورای مركزی و دبیران استانی انتخاباتی حزب ندای ایرانیان حضور داشتند. نشستی كه در آن اعضای این حزب به تبیین مسائل انتخاباتی حزب و برنامه‌های پیش‌رو برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند ماه پرداختند.
سجاد سالك رئیس كمیته انتخابات حزب ندای ایرانیان با اشاره به سیاست‌های انتخاباتی حزب متبوعش گفت كه سیاست‌های كلی حزب براساس حضور فعال در صحنه سیاسی بنا نهاده شده و ما در انتخابات حضوری فعال خواهیم داشت و تا جایی كه می‌توانیم در مقابل حضور تندروها در مجلس داوطلب معرفی خواهیم كرد.
وی افزود: توصیه من به اعضای حزب این است كه به هیچ وجه نباید اظهار نظری كه باعث ایجاد اختلاف در جریان اصلاحات شود داشته باشند و این حزب یك برنامه انتخاباتی مشخص شده دارد كه اعلام شده و تا چند روز آینده برنامه‌های حزب ندا برای چگونگی حضور و ثبت نام داوطلبان ارائه خواهد شد.
در ادامه این مراسم نیز پیمان خواجوی مسئول استراتژیك حزب ندای ایرانیان با بیان فضای سیاسی چند سال گذشته گفت كه حزب ندای ایرانیان با شعار باز شدن فضای سیاسی اعلام موجودیت كرد و باید اكنون ادعا كنیم كه اولین تشكلی بودیم كه در فضای سیاسی نامناسب چند سال اخیر یك فعالیت سیاسی مبتنی بر آرامش را دنبال كردیم.
همچنین رادفر رئیس شاخه جوانان حزب ندا با اشاره به مشكلات جوانان و عدم توجه به این قشر از جامعه تصریح كرد: یكی از مشكلات ما میدان ندادن به جوانان است و در حالی كه مقام معظم رهبری به جوانان غرب نامه می‌نویسند اما مسئولین ما برای تبیین این نامه و اقدامات عملی برای رشد جوانان اقدامی نمی‌كنند.
رادفر در ادامه تصریح كرد: نباید از جوانان تنها به عنوان ابزاری برای پیشبرد اهداف خود قبل از انتخابات استفاده كرد و باید پس از انتخابات و رأی‌ آوری احتمالی به جوانان نیز بها داد و معتقدیم باید به دور از نگاه جنسیتی در جامعه شایسته سالاری بوجود آید و قطعا جوانان از همه شایسته‌تر هستند و حزب ندا با عضوگیری نزدیك به هزار نفر درصدد تشكیل یك طرح انتخاباتی برای جوانان است.
سیام**1058**1436