سرمربي استقلال خوزستان: ديدار با ذوب آهن همانند شطرنج بود

اصفهان - ايرنا - سرمربي تيم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: ديدار با ذوب آهن اصفهان همچون يك مسابقه شطرنج بود كه با كوچكترين اشتباهي نتيجه به سود حريف تغيير مي كرد.

به گزارش ايرنا، عبداله ويسي عصر جمعه پس از كسب برتري يك بر صفر تيمش مقابل ذوب آهن و رسيدن به عنوان قهرماني نيم فصل در نشست خبري اظهار كرد: پيش از اين ديدار نقاط ضعف و قوت ذوب آهن را مورد بررسي قرار داديم و با برنامه، پاي به ميدان گذاشتيم.
سرمربي استقلال خوزستان با اشاره به اينكه بازيكنان اين تيم توانايي هاي خود را در تمامي ديدارها نشان دادند، تصريح كرد: موفقيت هاي تيم را به بازيكان و مردم تبريك مي گويم.
ويسي همچنين در خصوص ميزان بودجه اين تيم در فصل جاري، گفت: حدود 5 ميليارد و 800 ميليون تومان هزينه اين تيم براي يك فصل شده است.
سرمربي استقلال خوزستان در ارتباط با كارهاي روانشانسي براي مغرور نشدن بازيكنانش، گفت: دكتر نوابيان به عنوان يك روانشناس در نيكمت تيم ما حضور دارد و همواره نكات لازم را به بازيكنان گوشزد مي كند.
ويسي خاطرنشان كرد: در نيم فصل بازيكني را از دست نمي دهيم و همچنين با تغيير استراتژي خود نسبت به ابتداي فصل، براي كسب سهميه آسيايي بازي خواهيم كرد.
ورزشي**6020**3783**1379