۲۷ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۹:۰۳
کد خبر: 81883922
۰ نفر
سرمربي تيم سپاهان: پديده از شكست برابر ما فرار كرد

مشهد- ايرنا- سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: پديده موقعيت هاي خوبي براي گلزني كسب نكرد اما توانست از شكست در اين بازي فرار كند.

به گزارش ايرنا، ايگور استيماچ روز جمعه در نشست خبري بعد از بازي مقابل تيم پديده افزود: مي توانستيم در اين ديدار سه امتياز را كسب كنيم اما نتيجه لازم را كسب نكرديم.
وي با بيان اينكه بهتر است در مورد نتيجه بازي اظهار نظر نكنم خاطر نشان كرد: به نظرم داور در چند صحنه مي توانست به نفع ما سوت بزند و تصميمات بهتري اتخاذ كند.
وي ادامه داد: اگر در بازي هاي آينده نيز همين روند را طي كنيم مي توانيم شرايط خود را در جدول بهتر كنيم زيرا امروز توپهايمان وارد دروازه نشد.
استيماچ گفت: تيم سپاهان يكي از تيم هاي خوب ليگ برتر است و در اين مسير براي كسب شرايط بهتر تلاش خواهيم كرد.

* قهرماني، مظلومانه از دنياي فوتبال كناره گيري كرد

سرمربي تيم پديده نيز در اين ديدار گفت: بايد ابتدا به محسن قهرماني به خاطر خداحافظي اش از دنياي فوتبال خسته نباشيد بگويم.
'محسن قهرماني' داور بين المللي و برجسته مشهدي اوايل هفته جاري پس از قضاون ديدار تيم هاي تراكتورسازي و استقلال با دنياي داوري فوتبال خداحافظي كرد.
رضا مهاجري با بيان اينكه اگر قهرماني در شهر ديگري بود قدر او را بيشتر مي دانستند افزود: وي مظلومانه از دنياي فوتبال كناره گيري كرد و اي كاش قدر امثال او را بيشتر مي دانستيم.
وي اظهار كرد: مسابقه امروز تيم ما با تيم سپاهان بازي نابرابر بود زيرا سپاهان يك روز بيشتر از تيم ما استراحت كرده بود و اين موضوع باعث شده بود آنها راحت تر در زمين مسابقه بازي كنند.
سرمربي تيم پديده ادامه داد: بازي خوبي را با توجه به داشته هايي كه در اختيار داشتيم از خود ارائه داديم.
وي گفت: از نظر بازيكن نسبت به تيم سپاهان بسيار ضعيف تر بوديم و آنها راحت تر مي توانستند از تركيب خود استفاده كنند.
وي با بيان اينكه در اين بازي ما نيز موقعيت هاي خوبي را به روي دروازه حريف خلق كرديم خاطر نشان كرد: اگر از داشته هاي خود به صورت بهتري استفاده كنيم نتايج بهتري را كسب خواهيم كرد.
7498/ 6053