سرمربي تيم ملوان: در همه زمينه ها خوب بوديم، فقط گل نزديم

انزلي - ايرنا- سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي با اشاره به عملكرد مناسب تيمش در ديدار با سياه جامگان مشهد، عنوان كرد: عدم موفقيت در گلزني تنها مشكل ما در اين ديدار بود.

به گزارش خبرنگار ايرنا، حميد استيلي عصر جمعه در نشست خبري پس از ديدار مقابل سياه جامگان مشهد كه با تساوي بدون گل همراه شد، اظهار داشت: در دقايق كوتاه ابتدايي بازيكنان ملوان تمركز لازم را نداشتند و پس از آن بازي را دردست گرفتيم.
وي با بين اينكه ملوان توانست موقعيت هاي خوبي را مقابل حريف ايجاد كند، افزود: بازيكنانم همه كاري انجام دادند و فقط نتوانستيم گل بزنيم.
استيلي با انتقاد از نحوه قضاوت داوران در چند بازي اخير ملوان اظهار كرد: از داوري خيلي آسيب ديديم و در اين بازي هم داور بايست دوبازيكن ديگر از سياه جامگان را اخراج مي كرد.
سرمربي ملوان تاكيد كرد: تيم ملوان از داوري ضربه زيادي خورده و اگر در بازي گذشته مقابل صباي قم پژمان نوري به ناحق اخراج نمي شد، امروز مي توانست كمك زيادي به ملوان داشته باشد.
به گفته استيلي خط دفاعي ملوان در اين بازي خيلي خوب بود اما در فاز هجومي نتوانست به گل دست يابد.
استيلي با اشاره به اينكه وظيفه اش تنها آماده سازي تيم و بازيكنان است اظهار كرد: از نتيجه به دست آمده راضي نيستم و معتقدم حق به حق دار نرسيد.
سرمربي تيم ملوان با تاكيد براينكه مسئوليت نتايج بازي هاي اخير را مي پذيرد، تصريح كرد: هركاري به عنوان سرمربي انجام داده ام و معتقدم تيم از لحاظ سيستم و تاكتيك مشكلي ندارد، اما خودم نمي توانم گل بزنم.
وي با اشاره به اينكه به بازيكنان و تيمش افتخار مي كند گفت: نبايد بيشتر از توان هر تيمي ازآن انتظار داشت.
استيلي در پاسخ به انتقاد تماشاگران درخصوص استعفايش اظهار كرد: باشگاه ملوان مسئول دارد و كسي كه مرا به اين سمت منصوب كرده در صورت لزوم خودش هم مرا اخراج خواهد كرد.ك/2
6030/2007