بازيكنان بايد رفتار حرفه اي داشته باشند

همدان - ايرنا- مدير عامل باشگاه پاس همدان گفت: بازيكنان بايد رفتار حرفه اي در قبال تماشاگران داشته باشند.

حسن عزيزي روز جمعه در پايان ديدار تيم هاي پاس همدان و نفت مسجد سليمان اظهار كرد: به هر حال برخي تماشاگران در شرايط باخت شايد شعارهاي سر بدهند اما بازيكنان نبايد در مقابل اين رفتار ناشايست آنها واكنش نشان دهند.
وي اضافه كرد: تشويق و تخريب بر روي سكوها طبيعي است و بهتر است اعضاي تيم صبور باشند و اجازه ندهند برخي حواشي نظم و انسجام تيم را برهم بزند.
عزيزي بيان كرد: تيم ما در شرايط سخت توانست در حاليكه با دو گل در نيمه اول شكست خورده بود در نيمه دوم سه گل وارد دروازه حريف كند و بازي باخته را با پيروزي تغيير دهند.
مديرعامل باشگاه پاس در ادامه درباره درخواست عده اي از وي براي ورود به رختكن در بين دو نيمه گفت: صلاح نبود بين دو نيمه وارد رختكن شوم.
وي افزود: در نيمه دوم تيم برتر ميدان بوديم و تلاش و تعصب بازيكنان باعث شد تا بتوانيم در نيمه دوم به پيروزي برسيم.
وي با اشاره به اينكه در نيم فصل به دنبال تقويت قواي تيم هستيم گفت: اعضاي هيات مديره تصميم بر تقويت شرايط دارند و با جذب چند بازيكن موثر و اردوي تداركاتي مناسب قصد داريم با قدرت در نيم فصل دوم به ميدان برويم.
عزيزي خاطرنشان كرد: اميدوارم در نيمه فصل دوم مسابقات بتوانيم تيم پاس را در رده هاي بالاي جدول برسانيم و با بهترين نتيجه ممكن به مسابقات امسال پايان دهيم.
وي با قدرداني از محمدناصر نيكبخت استاندار همدان در حمايت از تيم پاس گفت: با وجود اينكه تيم در انتهاي جدول قرار دارد اما حمايت هاي همه جانبه استاندار را شاهد هستيم كه مايه دلگرمي و انگيزه تيم خواهد بود.
پاس هم اكنون با 17 امتياز در رتبه نوزدهم جدول رده بندي ليگ دسته يك كشور قرار دارد.
7520/6993