تماشاگران منصفانه قضاوت كنند

همدان- ايرنا- سرمربي تيم پاس همدان گفت: تماشاگران بايد منصفانه قضاوت كنند و شعارهاي احساسي آنها به تيم ضربه مي زند.

رضا طلايي منش عصر امروز پنجشنبه پس از پيروزي سه بر دو تيم پاس مقابل نفت مسجد سليمان اظهار كرد: فوتبال بيش از 90 دقيقه است و اينكه برخي با دريافت اولين گل شعار سردادند، در واقع تيم را به حاشيه مي برند و اين شرايط به سود پاس نيست.
وي اضافه كرد: برخي تماشاگرنماها پس از دريافت گل دوم تيم پاس به مسعود همامي فحاشي كردند كه مشخص است اين تخريب هدفدار است و شدت توهين ها به حدي بود كه قبل از پايان بازي نيمه نخست از مربيان تيم درخواست گرم كردن ديگر دروازه بان را كردم.
طلايي منش بيان داشت: نبايد نسبت تيم پاس احساسي برخورد شود و اين شعارها برازنده تماشاگران همداني نيست ضمن اينكه از هواداران با تعصب پاس درخواست دارم اجازه به حاشيه بردن تيم از سوي برخي تماشاگرنماها را ندهند.
وي افزود: البته در نيمه دوم ليدرهاي تيم با جمع كردن هواداران در قسمتي از ورزشگاه به سكوها سرو سامان دادند و قطعا تشويق آنها در تغيير نتيجه و پيروزي تيم ما تاثيرگذار بود.
وي درباره شرايط اين بازي گفت: ريزش برف باعث لغزندگي زمين و سرعت بخشيدن به توپ شد و در دقايق ابتدايي نيز چند موقعيت گلزني داشتيم كه به گل نرسيد.
وي افزود: لغزندگي زمين نيز سبب شد تا در خوردن دو گل ما تاثير مستقيم داشته باشد بويژه گل دوم كه در مقابل دروازه بان تيم ما گل دوم را دريافت كرديم.
طلايي منش با تعصب خطاب كردن شاگردانش در اين بازي گفت: اينكه توانستيم نتيجه دو بر صفر را سه بر دو به پيروزي برسانيم نتيجه بسيار ايده آلي بود و بازيكنان ما با به ثمر رساندن سه گل در نيمه دوم نشان دادند كه تيم قدرتمندي هستند.
وي افزود: اين پيروزي براي ما و هواداران واقعي تيم بسيار دلچسب بود و برد را به آنها تقديم مي كنم.
پاس با اين برد 17 امتيازي شد تا در رتبه نوزدهم جدول قرار گيرد.
7520/6993