امروز واژه شورا كلید شكستن استحكام داخلی اقتدار ایران اسلامی است

تهران-ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در واكنش به برخی شبهات ایجاد شده درباره ولایت فقیه و شورایی‌ شدن رهبری گفت: اكنون كه شمشیر فتنه كند شده است، حیله جدیدی به نام شورا به كار گرفته می‌شود تا ولایت فقیه زنده، پویا و برقرار در كشور را بشكنند.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد كل نیروهای مسلح، حسن فیروزآبادی در واكنش به برخی شبهات ایجادشده پیرامون ولایت فقیه و شورایی‌ شدن رهبری طی پیامی به ملت شریف ایران بر اصل وظیفه خبرگان رهبری تاكید كرد.
متن كامل این پیام به‌شرح زیر است.
هدف و قصد مطرح‌ كنندگان شورا در این روزها در مطلع انتخابات خبرگان چیست؟
حضرت امام خمینی (ره) اصل ولایت فقیه را بر مبنای عقلی و نقلی بودن آن در حاكمیت دینی مطرح فرمودند و نیز تأكید كردند پشتیبان ولایت فقیه باشید كه آسیبی به مملكت نرسد.
اصل ولایت فقیه در دوران امام بزرگوار، اصالت و استحكام خود را در اداره نظام اسلامی و دفاع از حقوق مسلمانان و مستضعفان به روشنی نشان داد و موجب استمرار آن در دوران رهبری پر بركت این اصل مترقی اسلام در وجود امام خامنه‌ای عزیز گردید.
تلاش‌های ناموفق مخالفان ولایت فقیه در حذف آن به سنگ خورد و سپس در پوشش‌های گوناگون در مقاطع مختلف اقدامات سیاسی، فرهنگی و رسانه‌ای توسط دشمنان خارجی انقلاب و تداوم شعارهای آنان توسط نفوذی‌ها و یا نخبگان وابسته به آنان و تسلیم و استحاله ‌شدگان انقلابی در چهره فتنه ناكام 18 تیر 78 و حوادث غم‌انگیز و تأسف‌بار فتنه آمریكایی ـ صهیونیستی 88 خود را نشان داد.
امروز كه شمشیر فتنه كند شده است، حیله جدیدی به نام شورا به كار گرفته می‌شود تا راهكار قانون اساسی برای شرایط اضطرار با طرح شورا در مجمع خبرگان، ولایت فقیه زنده، پویا و برقرار در كشو را بشكنند.
مردم به گوش باشید كه كلید شكستن استحكام داخلی اقتدار ایران اسلامی، امروز واژه شورا است. آنان كه این واژه را به كار می‌برند، كسانی هستند كه امامت فتنه‌گران در نماز جمعه، شیرین جلوه كرد و جمعی از اهالی فتنه به‌صورت مختلط و با كفش پس از شعار علیه مقدسات مردم در صفوف نماز جمعه به آنان اقتدا كردند و سخنی نگفتند و علیه تندروان ساختارشكن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سكوت كردند.
درست است كه در كتاب مقدس قرآن كریم وامرهم شورا بینهم آمده است، لكن مشورت، برای پیدا كردن راه بهتر است و هیچ‌گاه شورا نیابت ولایت امر و مسئولیت اجرای حكم ولایت فقیه را نمی‌تواند برعهده بگیرد.
در تاریخ هیچ‌گاه امامت شورایی و فرماندهی كل قوایی شورایی را شاهد نبوده‌ایم و بر فرض محال چنانچه شورا به جای مقام ولایت مطلقه فقیه كه در قانون اساسی آمده است، بنشیند، در كشور چند زبانی پیش خواهد آمد و استحكام وحدت در برابر آمریكا و صهیونیست و دشمنان استكباری و مرتجع، شكسته خواهد شد.
هوشیاری و بیداری همگانی لازم است تا آسیبی به كشور وارد نشده راه نفوذ دشمنان برای تجزیه كشور و انقلاب خدای ناكرده گشوده نشود.
اجتمام**1933**7029**1436