بسته شدن پرونده پي ام دي حاصل تلاش تيم هسته اي و هدايت رهبري است

تيران و كرون، اصفهان - ايرنا - امام جمعه شهرستان تيران و كرون گفت:‌ موفقيت به دست آمده در بسته شدن پرنده « پي ام دي » حاصل تلاش تيم هسته اي، اتحاد مردم و هدايت هاي رهبر معظم انقلاب اسلامي است .

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام و المسلمين عليرضا طاحوني در خطبه نماز جمعه تيران افزود: بسته شدن پرونده « پي ام دي » كشورمان، افتخار و عزت براي كشور و مايه ياس و نا اميدي دشمنان شده است.
وي اظهاركرد: پيگيري حذف تحريم هاي ظالمانه نيز از وظايف مسئولان در مجامع بين المللي است تا اينكه برجام به فرجام خوب برسد و پاياني بر ظلم و ستم هاي دشمنان عليه اقتصاد اين كشور باشد.
امام جمعه تيران با اشاره به فرا رسيدن هفته وحدت ، گفت: دشمن به دنبال ايجاد تفرقه بين مسلمانان است و اتحاد مسلمانان بيش از بيش احساس مي شود.
حجت الاسلام طاحوني با بيان اينكه مقام ولايت محور ذاتي اين وحدت بين مسلمانان است، افزود: در زمان غيبت امام عصر(عج)، جانشين آن بر مسلمانان ولايت دارد و رهبر معظم انقلاب محور وحدت مسلمين جهان است.
وي به انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري در هفتم اسفند امسال نيز اشاره كرد و گفت: براي حضور حداكثري و دشمن شكن در انتخابات به اتحاد و همدلي نياز است و مردم به رغم داشتن سلايق مختلف بايد در كنار هم در صحنه انتخابات حاضر شوند و دشمن را نا اميد كنند.
شهرستان تيران و كرون در 45 كيلومتري غرب اصفهان قرار دارد.
مهد/ 7137/ 2093