سرمربی تیم ملوان: در همه زمینه ها خوب بودیم، فقط گل نزدیم

انزلی - ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با اشاره به عملكرد مناسب تیمش در دیدار با سیاه جامگان مشهد، عنوان كرد: عدم موفقیت در گلزنی تنها مشكل ما در این دیدار بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حمید استیلی عصر امروز (جمعه) در نشست خبری پس از دیدار مقابل سیاه جامگان مشهد كه با تساوی بدون گل همراه شد، اظهار داشت: در دقایق كوتاه ابتدایی بازیكنان ملوان تمركز لازم را نداشتند و پس از آن بازی را دردست گرفتیم.
وی با بین اینكه ملوان توانست موقعیت های خوبی را مقابل حریف ایجاد كند، افزود: بازیكنانم همه كاری انجام دادند و فقط نتوانستیم گل بزنیم.
استیلی با انتقاد از نحوه قضاوت داوران در چند بازی اخیر ملوان اظهار كرد: از داوری خیلی آسیب دیدیم و در این بازی هم داور بایست دوبازیكن دیگر از سیاه جامگان را اخراج می كرد.
سرمربی ملوان تاكید كرد: تیم ملوان از داوری ضربه زیادی خورده و اگر در بازی گذشته مقابل صبای قم پژمان نوری به ناحق اخراج نمی شد، امروز می توانست كمك زیادی به ملوان داشته باشد.
به گفته استیلی خط دفاعی ملوان در این بازی خیلی خوب بود اما در فاز هجومی نتوانست به گل دست یابد.
استیلی با اشاره به اینكه وظیفه اش تنها آماده سازی تیم و بازیكنان است اظهار كرد: از نتیجه به دست آمده راضی نیستم و معتقدم حق به حق دار نرسید.
سرمربی تیم ملوان با تاكید براینكه مسئولیت نتایج بازی های اخیر را می پذیرد، تصریح كرد: هركاری به عنوان سرمربی انجام داده ام و معتقدم تیم از لحاظ سیستم و تاكتیك مشكلی ندارد، اما خودم نمی توانم گل بزنم.
وی با اشاره به اینكه به بازیكنان و تیمش افتخار می كند گفت: نباید بیشتر از توان هر تیمی ازآن انتظار داشت.
استیلی در پاسخ به انتقاد تماشاگران درخصوص استعفایش اظهار كرد: باشگاه ملوان مسئول دارد و كسی كه مرا به این سمت منصوب كرده در صورت لزوم خودش هم مرا اخراج خواهد كرد.
ورزشی**3783**1379