شيعه با شعار حسيني هيهات من الذله در مقابل دشمنان ايستادگي مي كند

كرمانشاه - ايرنا - امام جمعه كنگاور گفت: شيعه با شعار حسيني هيهات من الذله زنده است و تا ابد در مقابل ظلم و جنايت دشمنان ايستادگي خواهد كرد.

به گزارش ايرنا حجت الاسلام محمد ايوبي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته كنگاور اظهار داشت: شيعه هيچ وقت در مقابل اهل سنت قرار نگرفته و نخواهد گرفت.
وي تصريح كرد: جهان تشيع تنها در مقابل تكفيري ها و عقايد شوم آنها مي ايستد و با تمام توان براي نابودي اين اعتقادات پست و غربزده مبارزه خواهد كرد.
امام جمعه كنگاور با اشاره به اينكه تكفيري ها ريشه در تفكرات انگليسي آمريكايي دارد خاطرنشان كرد: ريشه خاندان پهلوي نيز به آمريكا و انگليس بر مي گشت كه توسط مردم انقلابي ايران از پاي درآمدند.
حجت الاسلام ايوبي با اشاره به اقتدار نيروهاي نظامي و انتظامي در مرزهاي كشور گفت: نيروهاي نظامي با اقتدار در مرزهاي كشور امنيت را براي ملت ايران به ارمغان مي آورند و زماني كه حرم اهل بيت (ع) در خطر حمله تكفيري هاي خونخوار قرار گرفت نيروهاي جان بر كف سپاه قدس در كنار نيروهاي شجاع عراقي و سوري با آنها جنگيدند و با اقتدار با آنها مقابله كردند.
وي با بيان اينكه حماسه اربعين توسط شيعيان اميرالمومنين در عراق تحقق يافت تصريح كرد: آمريكا و آل سعود جنايتكار و خائن از اين حماسه بزرگ به ستوه آمده و عقده خود را بر سر شيعيان مظلوم نيجريه خالي كردند و با حمله ناجوانمردانه و جنايتكارانه تعداد زيادي از آنها را به شهادت رساندند.
امام جمعه كنگاور گروهك تروريستي بوكوحرام را دست پرورده آمريكا، انگليس و عربستان دانست و اظهار داشت: اين گروهك تروريستي شيعيان مظلوم نيجريه را به شهادت رساندند و متاسفانه در گورهاي دسته جمعي دفن كردند.
حجت الاسلام ايوبي بازتاب حوادث اخير فرانسه را نمونه اي از تبعيض در عملكرد جامعه جهاني دانست و گفت: پس از وقايع فرانسه و كشته شدن تعدادي از مردم اين كشور جامعه جهاني به صدا درآمد و همه ابراز همدردي كردند اما در مقابل كشتار بي رحمانه شيعيان نيجريه صدايي از مدعيان حقوق بشر بيرون نيامد.
شهرستان كنگاور با دارا بودن جمعيتي بالغ بر 85 هزار نفر در شرق استان و 90 كيلومتري شهر كرمانشاه واقع شده است.
7447/8066