پیروانی: هیچكدام از خواسته های كی روش برآورده نشده است

تهران - ایرنا - مدیر تیم فوتبال ایران، گفت: تاكنون هیچكدام از خواسته های كارلوس كی روش برای بهبود وضعیت تیم ملی فوتبال ایران برآورده نشده است.

به گزارش ایرنا، افشین پیروانی عصر امروز (جمعه) با حضور در یك برنامه تلویزیونی در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی ایران، تصریح كرد: تقریبا صعودمان به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی قطعی شده و با این حال باید روزهای 5 و 10 فروردین ماه مقابل هند و عمان به میدان برویم.
وی در مورد دیدارهای تداركاتی تیم ملی فوتبال ایران افزود: 13 و 18 خردادماه برابر مقدونیه و نروژ به میدان می رویم و در همان ماه نیز قرعه كشی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا برگزار و حریفان ایران مشخص می شوند.
پیروانی در مورد امكانات موجود برای تیم ملی توضیح داد: كمبود امكانات تیم ملی را اذیت می كند و كی روش نیز می گوید كه ایران به عنوان تیم نخست آسیا باید امكانات خوب و درخور داشته باشد.
مدیر تیم ایران ادامه داد: شرایط فعلی خوب نیست و بالاخره كی روش یك زمان از فوتبال ایران می رود و این امكانات را با خود نخواهد برد.
پیروانی گفت: كی روش مربی حرفه ای است و می خواهد امكانات و شرایط برای یك تیم بزرگ و حرفه ای، مناسب باشد. یقین كنید هر فردی كه در راس كادر فنی یك تیم ملی فوتبال قرار گیرد، خواسته هایی برای موفقیت دارد.
وی افزود: ‌تا به امروز هیچكدام از خواسته های كی روش فراهم نشده و اگر تفكر جهانی داریم باید امكانات ما نیز جهانی باشد.
ورزشی**3783**1379