امدادرسانی با لودر، باعث نجات جان یك مادرجوان روستایی در كوهرنگ شد

شهركرد- ایرنا- فرماندار شهرستان كوهرنگ از نجات جان یك مادر جوان كه به تازگی وضع حمل كرده بود، در روستای گل سرخ بخش دوآب صمصامی این شهرستان خبرداد.

مرتضی زمانپور روزجمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: درپی بارندگی های اخیر در شهرستان كوهرنگ راه های ارتباطی برخی روستاها با مركز شهرستان قطع شد و همین امر خدمات رسانی به مردم را با سختی روبرو كرده است.
وی ادامه داد: به دنبال اطلاع از وخیم شدن حال یك مادر جوان در روستای گل سرخ بخش دوآب صمصمامی كه به تازگی با عمل سزارین فرزند خود را به دنیا آورده بود، از طریق فرمانداری انتقال این مادر بیمار در دستور كار قرار گرفت.
زمانپور تصریح كرد: این مادرجوان مقداری از مسیر روستا كه امكان تردد خودروهای امدادی وجود نداشت به وسیله لودر حمل شد و سپس به وسیله آمبولانس شبكه بهداشت به درمانگاه دوآب صمصامی منتقل و بستری شد.
فرماندار شهرستان كوهرنگ با اعلام بهبود حال این مادر جوان، افزود: این مادر جوان روستایی پس از مداوا به كمك نیروهای امدادی به منزل منتقل و خطری وی را تهدید نمی كند.
زمانپور خاطرنشان كرد: هم اكنون راه ارتباطی 15 روستای دهستان موگویی و پنج روستای منطقه سه جو - گاوشیر به مركز شهرستان كوهرنگ قطع است و راه ارتباطی روستای لبد بازفت نیز در حال بازگشایی است.
به گزارش ایرنا، بخش دوآب صمصامی در 40 كیلومتری شهر چلگرد مركز شهرستان كوهرنگ قرار دارد و چلگرد مركز شهرستان كوهرنگ نیز در 90كیلومتری مركز استان چهارمحال و بختیاری واقع شده است.
7363/ 6014/