ادامه ناكامي هاي ملوان و سياه جامگان در ليگ برتر فوتبال

انزلي - ايرنا - دو تيم بحران زده ملوان انزلي و سياه جامگان در هفته پانزدهم ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران به تساوي دست يافتند.

به گزارش ايرنا، در اين ديدار كه عصر جمعه در ورزشگاه تختي انزلي برگزار شد،‌ دو تيم كه در هفته هاي اخير با شكست مقابل حريفان خود به رده هاي انتهايي جدول رده بندي ليگ برتر سقوط كرده بودند، در پايان 90 دقيقه تلاش به تساوي بدون گل دست يافتند و به يك امتياز اين بازي قناعت كردند.
رضا شربتي بازيكن تيم سياه جامگان در دقيقه 65 با دريافت كارت زرد دوم از زمين بازي اخراج شد تا تيم مشهدي بيش از 25 دقيقه بازي را 10 نفره ادامه دهد.
دو تيم در اين ديدار، بازي پاياپاي و كم و افت خيزي را در ميانه ميدان به نمايش گذاشتند و با تساوي بدون گل به رختكن رفتند.
در دقيقه 5، تيم سياه جامگان بر روي پاس رضا عنايتي به عليرضا نقي زاده، صاحب موقعيت گلزني شد اما اين بازيكن موقعيت تك به تك خود را به هدر داد.
در مهم ترين فرصت خطرناك تيم ملوان در نيمه نخست، شوت سنگين مازيار زارع در اواسط اين نيمه با فاصله اندكي از بالاي دروازه حريف به خارج رفت.
در نيمه دوم، شاگردان حميد استيلي سرمربي تيم ملوان كنترل ميانه ميدان را در دست داشتند و حملات پراكنده اي را بر روي دروازه حريف ايجاد كردند، اما موفق به گلزني نشدند.
مازيار زارع در دقايق 60 و 75 شوت هاي سنگيني را روانه دروازه سياه جامگان كرد اما محمد حسين عين افشار و مدافعان سياه جامگان اين ضربات را دفع كردند.
محمد رضي پور بازيكن تيم ملوان در دقيقه 77 در موقعيت تك به تك با دروازه بان حريف قرار گرفت اما عين افشار ضربه بازيكن تيم ميزبان را مهار كرد تا بازي با تساوي بدون گل خاتمه يافت.
در حاشيه :‌
ملوان بندرانزلي درحالي به مصاف سياه جامگان رفت كه پژما نوري كاپيتان خود را به رغم همه تلاش مسئولان در تركيب نداشت.
نكته قابل توجه ديگر اينكه درآغاز اين مسابقه قرآن در ورزشگاه تختي انزلي قرائت نشد.
بازي درهواي باراني و درحضور حدود دوهزار تماشاگر درحالي برگزار شد كه داور بازي يك دقيقه زودتر از زمان تعيين شده سوت آغاز بازي را به صدا درآورد.
نيمه دوم دوتيم با تعويض لباس هاي به دليل گل آلود شدن شروع و دوتيم با حملاتي بي ثمر بر روي دروازه همديگر بازي را ادامه دادند.
در اين مسابقه 719 بليت فروخته شد. حميد استيلي با توجه به آمادگي نسبي سيد جلال رافخايي و فرزاد حاتمي كه روز گذشته در كنفرانس قبل از بازي اعلام كرده بود مجبور شد در دقيقه 70 از هردوي اين بازيكنان استفاده كند.
در دقايق پاياني بازي تماشاگران با شعارهاي هوادار باغيرت، مسئولين بي غيرت، خداحافظ حميدخان استيلي و خداحافظ نيمكت پرسپوليسي عصبانيت خود را از كسب نتايج ضعيف تيم محبوشان ابراز كردند.ك/3
6030/2007