استكبار جهاني به قصد سركوب شيعيان برنامه ريزي كرده است

مراغه - ايرنا - امام جمعه هشترود گفت: استكبار جهاني به ويژه آل سعود و آمريكا با طرح نقشه جديد قصد سركوب شيعيان را در سراسر دنيا دارد.

حجت الاسلام علي رحيمي، در خطبه هاي نماز جمعه اين شهرستان افزود: دشمنان از زمان پيامبر (ص) مخالف اسلام و گسترش آن بودند و اكنون نيز از گسترش شيعه و اسلام در هراسند.
وي اظهار كرد: دشمنان قصد براندازي حكومت علوي و شيعه را دارند و مي خواهند با كشتار شيعيان در نقاط مختلف جهان، قلب مسمانان را به درد آورند.
خطيب جمعه هشترود، اظهار كرد: دشمنان در مقاطع مختلف و در طول تاريخ چنين جناياتي را عليه بشريت و شيعه انجام داده و با ايستادگي و مقاومت مسلمانان، همواره ياس و نااميد شده اند.
حجت الاسلام رحيمي، با بيان اينكه اسلام اكنون به بركت خون شهدا و ولايت فقيه به اوج افتخار رسيده است، ادامه داد: ولايت فقيه به انسان هاي آزاده و آزادمردان عالم راه سعادت را نشان مي هد و دشمنان از بيداري اسلامي جهاني در هراسند.
وي، جنايات كشتار شيعيان در نيجريه به دست ارتش اين كشور را محكوم كرد و از جوامع بين المللي خواست جلوي چنين كارهاي ننگ و شوم عليه شيعيان را بگيرند.
حجت الاسلام رحيمي، با اشاره به انتخابات اسفند امسال، از نامزدهاي انتخابات مجلس شوراي اسلامي خواست در مدار تقوا حركت كنند و عوام فريبي نكنند.
وي يادآور شد: مردم بايد نامزد اصلح را بشناسند و با هركس عقد اخوت و برادري نبندند و به كسي كه براي منطقه دلسوز باشد راي دهند.
شهرستان هشترود با حدود 70 هزار نفر جمعيت در 120 كيلومتري جنوب شرقي تبريز مركز آذربايجان شرقي واقع است.
7486/8023/6183