عوامل «حكايت عاشقي» در ميان مردم به تماشاي اين فيلم مي‌نشينند

تهران- ايرنا - مسوول روابط عمومي فيلم حكايت عاشقي اعلام كرد عوامل فيلم سينمايي «حكايت عاشقي» به كارگرداني احمد رمضان‌زاده ساعت 6 عصر امروز (جمعه 27 آذر‌ماه) در كنار مردم در پرديس سينمايي كوروش به تماشاي اين فيلم را مي‌نشينند.

به گزارش روز جمعه گروه فرهنگي ايرنا ، فيلم سينمايي «حكايت عاشقي» A Tale of Love به كارگرداني احمد رمضان‌زاده و به تهيه‌كنندگي مسعود جعفري جوزاني و با حضور كارگردان و بازيگران اصلي اين فيلم از جمله؛ بهرام رادان، قطب‌الدين صادقي، بهمن زرين‌پور، شيلان رحماني و ديگر عوامل فيلم عصر امروز در پرديس سينمايي كوروش حضور مي‌يابند و ميزبان تماشاگران خواهند بود و در كنار مردم و علاقمندان به سينما به تماشاي اين فيلم مي‌نشينند و پس از نمايش فيلم، با مردم به گفت‌وگو مي پردازند.
منصور جهاني گفت : اكران سراسري و عمومي «حكايت عاشقي» كه روايتي عاشقانه دارد و براي بيان قصه آن، زباني نو انتخاب شده است؛ با همه موانع و كارشكني‌ها از روز چهارشنبه 25 آذر‌ماه جاري توسط شركت پخش «جوزان فيلم» در سينماهاي تهران، همچون؛ پرديس سينمايي كوروش، پرديس سينمايي ملت، زندگاني، اريكه ايرانيان، چهارسو، كيان، ماندانا، شكوفه، مركزي، قدس و پرديس ايران روي پرده ‌رفته و مردم براي ديدن اين فيلم و خريد آنلاين بليت و رزرو آن مي‌توانند به سايت «سينما تيكت» به آدرس اينترنتي www.cinematicket.org مراجعه كنند.
در آخرين ساخته احمد رمضان‌زاده؛ بهرام رادان، شوان عطوف بازيگر سرشناس سينما و تلويزيون اقليم كردستان و عراق، قطب‌الدين صادقي، بهمن زرين‌پور، شيلان رحماني، كيميا مراديان، پيام علوي، محمد بكتاش، نرگس اميني، حسين اعتماد و ... به ايفاي نقش پرداخته‌اند.
حكايت عاشقي در آخرين حضور بين‌المللي خود، در سومين هفته فيلم‌هاي سينمايي «خانه آسيا» در شهر بارسلون در كشور اسپانيا به نمايش درآمد و به اتفاق آرا توانست دو جايزه اصلي و مهم «بهترين فيلم» و «بهترين فيلمنامه» بخش «پانوراما» (بهترين توليدات آسيايي) را از آن خود كند.
فراهنگ **1085**1436