اسلام و شيعه هراسي بزرگترين توطئه نظام استكباري درجهان است

تهران - ايرنا - امام جمعه موقت شهرستان شهريار گفت: اسلام هراسي و شيعه هراسي بزرگترين توطئه و سناريوي از پيش تعيين شده نظام استكباري و صهيونيست بين الملل در جهان است.

به گزارش ايرنا حجت الاسلام و المسلمين« عبدالحسين حيدري » در خطبه دوم نماز جمعه اين هفته افزود: امروز در جهان شاهد هستيم كه سناريوي اسلام هراسي و شيعه هراسي صهيونيست ها از سوي آمريكاي جنايتكار حمايت مي شود و جوامع بين الملل برابر كشتار شيعيان و مسلمانان سكوت اختيار مي كنند.
وي تأكيد كرد: گروهك ضاله و تكفيري با حمايت و پشتيباني نظام استكباري در جهان كشتار بي رحمانه شيعيان را رقم زدند و ارتش كشور نيجريه كه خود بايد حافظ جان و مال و امنيت مردم باشد ، ناجوانمردانه مردم را به خاك و خون مي كشد و رهبر شيعيان اين كشور را مورد ضرب و شتم قرار مي دهد.
امام جمعه موقت شهريار خاطرنشان كرد: اسلام هراسي به منظور تضعيف قدرت مسلمانان در افكار عمومي جهان است و اين جنايات با برنامه ريزي به سركرده گي آمريكا و رژيم صهيونيستي و مزدوران آنها عليه مسلمانان بويژه شيعيان به كار مي رود و جنايت وحشيانه نيجريه رنجي بزرگ بر پيكر اسلام است.
وي دربخش ديگري از سخنانش بااشاره به آغاز برنامه هاي تداركاتي براي اجراي انتخابات اسفندماه افزود: كارهاي لازم براي برگزاري انتخابات آغاز شده و مردم همه مي خواهند تنور انتخابات در شرايط قانون مند داغ شود لذا به همه كساني كه به نوعي در اين عرصه فعاليت مي كنند توصيه دارم اول رضاي خدا را در نظر بگيرند هر وعده اي كه مي خواهند بدهند سنجيده باشد و بتوانند به آن عمل كنند دوم رعايت حق الناس و اخلاق انتخاباتي و از تخريب ديگر نامزدها خودداري كنند.
امام جمعه موقت شهريار خاطرنشان كرد: نامزدهاي انتخاباتي لازم است قانون را رعايت كنند چه صلاحيتشان تأييد و يا رد شود.
وي در پايان 27 آذر ماه سالروز شهادت دكتر محمد مفتح را گرامي داشت و گفت: شهيد مفتح از بهترين ياران امام راحل (ره) بود.
تهرام / /18317409