سياست هاي شرارت آميز آمريكا در همه جاي دنيا وجود دارد

بندرعباس - ايرنا - نماينده ولي فقيه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: سياست هاي شرارت آميز و جنگ و خونريزي آمريكا در همه جاي دنيا وجود دارد و مردم ايران و امت اسلامي نيز براي نابودي و سرنگوني اين دشمن خبيث همواره از عمق جانشان شعار 'مرگ بر آمريكا' را سرخواهند داد.

به گزارش ايرنا ، آيت الله غلامعلي نعيم آبادي در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه بندرعباس افزود: در كتاب 'سرزمين شرارت' نوشته ورنون كولمن به ترجمه احمد فصيحي ، آمريكا را سرزمين شرارت دانسته و تخلف هاي آمريكا را از ابتدا تاكنون ذكر كرده كه مي توان تنها در يك بند آن به زمينه سازي كشتار و خونريزي در كشورهاي كره جنوبي ، ايران ، كوبا ، ويتنام ، اندونزي و شيلي اشاره كرد.
وي بيان داشت: شرارت آمريكا اخيرا در نيجريه هم ريشه كرده اما دشمنان بدانند كه ما مردم ايران از شيعيان مظلوم اين كشور حمايت مي كنيم.
امام جمعه بندرعباس همچنين به هفته وحدت و ميلاد پيامبراكرم (ص) وامام جعفر صادق (ع) اشاره كرد و گفت: ايران پرچم دار وحدت در جهان اسلام است و رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقليد نيز هر نوع سخن بر خلاف وحدت را محكوم كرده اند.
نماينده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبري در خطبه اول نيز به جايگاه زن در اسلام اشاره كرد و گفت: جامعه زنان از آن چه كه اسلام براي آنان قائل است ، آگاهي ندارند و فريب جامعه غرب را مي خورند ، در صورتي كه اسلام دين برتري دادن به جنس زن و مرد نيست و در حق آنان ظلم نكرده و هريك جايگاه خاص خودشان را دارند.
وي همچنين به روز ثبت احوال اشاره كرد و گفت: لحظه ولادت تا وفات به ثبت احوال بستگي دارد اما جريان ثبت احوال را بايد جدي گرفت چرا كه حقه بازان در هر جرياني حضور دارند و حتي از شناسنامه مرده نيز سوء استفاده مي كنند. ك/2
7195/6048/1662