اقتدار نظام تاكنون به واسطه وحدت زير پرچم ولايت و رهبري بوده است

خور و بيابانك ، اصفهان - ايرنا - امام جمعه شهرستان خور و بيابانك گفت: تداوم و اقتدار نظام جمهوري اسلامي تا كنون به واسطه وحدت زير پرچم ولايت و رهبري بوده است.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام و المسلمين سيد احمد مهدي نژاد در مسجد النبي شهرستان خور و بيابانك، با اشاره به 27 آذر سالگرد شهادت دكتر مفتح به عنوان سالروز وحدت حوزه و دانشگاه افزود: وحدت حوزه و دانشگاه يكي از عوامل نشاط و پويايي جامعه اسلامي است.
خطيب جمعه اظهار كرد: وحدت حوزه و دانشگاه باعث آرامش، اميد، خودباوري و دورانديشي در جامعه مي شود به همين دليل دشمن هميشه از اتحاد اين دو نهاد وحشت دارد.
وي يادآور شد: حوزه و دانشگاه پايه هاي فكري و سازندگي جامعه اند و از قبل از انقلاب تاكنون اين وحدت و همگرايي در فرهنگ، سياست و دانش وجود داشته است.
امام جمعه خور تصريح كرد: وحدت و همگرايي نخبگان حوزوي و دانشگاهيان منجر به انسجام اجتماعي مي شود و گسست بين اين دو نهاد راه نفوذ دشمن و بيگانگان را باز مي كند.
وي با اشاره به آغاز هفته وحدت افزود: جامعه جهاني و امت اسلامي امروز براي مقابله با استكبار جهاني، رژيم اشغالگر قدس و رژيم كودك كش آل سعود به اتحاد و همبستگي نياز دارد.
مهدي نژاد با اشاره به آغاز ثبت نام كانديداهاي انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي، خواستار حضور حداكثري مردم در پنجمين دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبري و دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در اسفندماه امسال شد.
امام جمعه خور پيرامون بستن پرونده هسته اي ايران افزود: همه دنيا ديدند كه تحريم هاي استكبار و دشمنان نظام در وفاداري مردم نسبت به اين نظام الهي كوچكترين خللي ايجاد نكرد.
وي اين موفقيت را به عموم مردم ايران اسلامي تبريك گفت و آن را مرهون مديريت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب دانست.
مهدي نژاد با اشاره به اينكه شيطنت هاي آمريكا و همپيمانانش براي مردم ايران اسلامي تازگي ندارند، يادآور شد: آنان در بدترين وضعيت همواره با پيروي از ولايت فقيه حافظ ارزش هاي معنوي بوده اند.
وي در بخش ديگري از سخنانش، با اشاره به قتل عام شيعيان نيجريه اين اقدام را بخشي از پروژه اسلام هراسي و شيعه هراسي دولت هايي خواند كه تروريسم را پرورش مي دهند اما مي خواهند آن را به نام اسلام تمام كنند.
امام جمعه خور كشتار مسلمانان نيجريه را محكوم كرد.
شهرستان كويري خور بيابانك در420كيلومتري شرق اصفهان قراردارد.
ت 7136 / 1339