امام جمعه قصرشيرين: سازمان حقوق بشر ماهيت آمريكايي دارد

قصرشيرين - ايرنا - امام جمعه قصرشيرين گفت: سازمان حقوق بشر امروز ماهيت آمريكايي دارد و به همين خاطر عملكرد واقعي خود را از دست داده است.

به گزارش خبرنگار ايرنا، حجت الاسلام علي ملكي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته قصرشيرين با تسليت كشتار شيعيان مظلوم نيجريه بدست ايادي آل سعود افزود: در اين حادثه تروريستي حدود يك هزار انسان بيگناه شهيد شدند كه جرم آنها بيان حق و حقيقت و مبارزه با استكبار و ظلم و ستم بوده است.
وي با بيان اينكه در اين حادثه ماهيت طرفداران دروغين حقوق بشر ، مدعيان مبارزه با تروريست و دموكراسي روشن شده است اظهار كرد: سران كاخ سفيد جز ظلم و ستم در جهان كاري ندارند و هر جنايتي عليه بشريت را به اسم حقوق بشر انجام مي دهند.
خطيب جمعه قصرشيرين بيان كرد: امت رسول الله (ص) در ايران اسلامي اين جنايت را محكوم مي كند و خواستار برخورد سريع با عاملان اين فاجعه انساني و پاسخگويي دولت نيجريه است.
حجت الاسلام ملكي تاكيد كرد: نظام جمهوري اسلامي ايران طرفدار مظلومان است و همانطور كه از حقوق برادارن اهل تسنن در فلسطين دفاع مي كند از برادران اهل تشيع در هر نقطه از جهان نيز حمايت خواهد كرد زيرا اساس و ماهيت اين نظام الهي دفاع و حمايت از مظلومان عالم در برابر ظالمان است.
وي گفت: سران كاخ سفيد بدانند كه ايران اسلامي از طرح شيعه هراسي آنان كه هدفش ايجاد تفرقه بين مسلمان است اطلاع دارد و ملت ما بيدارتر از هر زماني اين توطئه استكبار را با شكست مواجه خواهد كرد.
وي ادامه داد: امروز عامل اصلي شكست سياست هاي جنگ طلبانه آمريكا در دنيا ايران اسلامي است چراكه تمام آزاديخواهان جهان از انقلاب اسلامي كشورمان الگوبرداري كرده اند.
امام جمعه قصرشيرين با بيان اينكه رهبر معظم انقلاب اسلامي با اقتدار و عزت معنوي، هدايت و رهبري تمام آزاديخواهان جهان را برعهده دارند و دنيا مديون وجود مبارك ايشان است.
حجت الاسلام ملكي در ادامه با تبريك فرا رسيدن هفته وحدت افزود: وحدت ايران اسلامي الگويي براي همه مسلمانان جهان است و در استان كرمانشاه اين امر به خوبي مشاهده مي شود.
وي گفت: مردم شيعه و سني اين استان با تبعيت محض از فرامين رهبري و حفظ وحدت و يكپارچگي از هيچ تلاش و كوششي براي سرافرازي روزافزون نظام اسلامي دريغ نمي كنند.
شهادت آيت الله مفتح كه به روز وحدت حوزه و دانشگاه نامگذاري شده است و تسليت سالروز شهادت امام حسن عسكري (ع) به تمام مسلمان از ديگر مواردي بود كه امام جمعه قصرشيرين به آنها اشاره كرد.
7079/3012