امام جمعه فاروج: هدف اصلي دشمن برهم زدن امنيت و آرامش ملت است

فاروج- ايرنا- امام جمعه فاروج گفت: براي انتخابات پيش رو، دشمن برنامه دارد و هدف اصليش، برهم زدن امنيت و آرامش ملت ايران است.

حجت الاسلام عباسعلي قلي زاده در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه بيان داشت: آرايش مراكز و شخصيت ‏هاي سياسي و نيز صف ‏آرايي رسانه‏ هاي بيگانه و طيف‏هاي وابسته به جريان نفاق و فتنه در داخل و خارج گواه اين معناست كه بار ديگر در آستانه انتخابات، با اميد به برهم زدن آرامش ملت ايران، ورودي ديگر در عرصه‏هاي مرتبط با داخل كشور داشته باشند.
وي با بيان اينكه، دشمن وحدت و يكپارچگي مردم را هدف قرار داده‏اند افزود: تا از اين رهگذر بتوانند امنيت و آرامشي كه به لطف خداي متعال در كشور اسلامي ‏مان حاكم است آن‏ را خدشه‏ دار كنند.
خطيب جمعه فاروج تاكيد كرد: بر همه آحاد مردم است كه با هر سليقه و گرايشي براي منافع ملي، موضوع امنيت و آرامش جامعه را به ‏صورت امري تكليفي براي خود باور داشته باشند تا بتوانند در به‏كار بستن عنصر صبر و شكيبايي و تحمل رقيبان، راحت‏تر اتخاذ تصميم و موضع كنند.
خطيب جمعه فاروج، به شيعه‏كشي وهابيون و تكفيري‏هاي آمريكايي هم اشاره كرد وگفت: شيعه به دنبال وحدت امت اسلامي است و با افراط گرائي و صهيونيزم مخالف است.
وي به بازداشت شيخ زكزاكي هم اشاره كرد وافزود: انتقام اربعين كربلا را در نيجريه آذربايجان و پاكستان گرفتند اما كور خوانده اند.
امام جمعه فاروج، به نهم دي، روز تجلي بصيرت و وحدت در كنترل و مهار فتنه اشاره كرد و گفت: فتنه 88 به عنوان موجي آمريكايي براي برهم زدن امنيت كشور بود اما بصيرت به موقع و ولايتمداري ملت ايران فتنه را خنثي كرد.
خطيب جمعه فاروج افزود: فتنه گران ازحماسه9دي 88 بايد درس گرفته باشند اگر بخواهند دست از پا خطا كنند يقين بدانند با خشم غير قابل كنترل امت حزب الله و انقلابي و ولايتمدار مواجه خواهند شد.
وي حصر خانگي را نهايت رافت ملت ايران براي سران فتنه عنوان كرد.
امام جمه فاروج با گرامي داشت هفته حمل ونقل، از اقدامات انجام شده در شهرستان قدر داني كرد وافزود: از مجموع372 كيلومتر راه هاي شهرستان، فقط167كيلومتر آسفالته است كه نسبت به ميانگين استان وحتي كشور پايين است.
شهرستان 52 هزار نفري فاروج در 90كيلومتري بجنورد واقع شده است.ك/2
7187/ 6042