2 گل طارمی و برتری پرسپولیس در نیمه نخست دیدار با راه آهن

تهران - ایرنا - تیم فوتبال پرسپولیس تهران نیمه نخست دیدار مقابل راه آهن را با درخشش مهدی طارمی با برتری 2 بر صفر به پایان رساند.

به گزارش ایرنا، تیم راه آهن امروز (جمعه) از هفته پانزدهم لیگ برتر باشگاه های ایران در ورزشگاه شهدای قدس میزبان پرسپولیس است.
قضاوت این دیدار را كه در حضور حدود 10 هزار تماشاگر در حال برگزاری است، شاهین حاج بابایی برعهده دارد.
این دیدار در شرایطی متفاوت برای دو تیم آغاز شد و راه آهن به منظور پایان دادن به شكست های هفته های اخیر و رهایی از جمع قعرنشینان و پرسپولیس نیز برای مطرح كردن خود به عنوان یك مدعی وارد میدان شدند.
در دقیقه 18 خروج دروازه بان راه آهن سبب شد تا توپ در پشت محوطه جریمه به احمد نورالهی برسد كه شوت سركش این بازیكن از سوی فرشاد فرجی مدافع راه آهن از روی خط دروازه تیم تحت هدایت مهدی تارتار بیرون فرستاده شد.
در دقیقه 21، نورالهی پاس خوبی را به محوطه جریمه راه آهن فرستاد كه مهدی طارمی نتوانست گلزنی كند.
3 دقیقه پس از آن، مهدی طارمی با ضربه ای زمینی و دقیق دروازه راه آهن را گشود. طارمی كه به دلیل عدم گلزنی در دیدار با نفت تهران به شدت مورد انتقاد هواداران قرار گرفته بود، پس از این گل شادی نكرد.
در دقیقه 42 مهدی طارمی با سماجت خود توپ را از مدافعان حریف گرفت تا پرسپولیس با حركت تیمی و تحسین برانگیز بازیكنان خود از سوی طارمی به گل دوم دست یابد.
در نهایت نیمه نخست با برتری 2 بر صفر پرسپولیس همراه شد و مهدی طارمی با 9 گل به صدر جدول گلزنان بازگشت.
* تركیب راه آهن:
ایگور ننزیچ، حسین خیری، ابراهیم كریمی، سید احمد مهدی‌زاده، حمیدرضا دیوسالار، میلاد محمدی، میلاد ابطحی، فرشاد فرجی، بهادر عبدی و سباستین استراندوال و مهرداد محمدی.
* تركیب پرسپولیس:
سوشا مكانی، محسن بنگر، لوكا ماریچ، رامین رضاییان، محمد انصاری، احمد نوراللهی، كمال كامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، محسن مسلمان و مهدی طارمی.
ورزشی**3783**1379