مدير تيم هاي پايه: پيروزي فوتباليست هاي نونهال شهرداري اروميه برابر اردبيل نتيجه تلاش تيمي بود

اروميه - ايرنا – مدير تيم هاي فوتبال پايه باشگاه شهرداري اروميه گفت: پيروزي ارزشمند بازيكنان ما مقابل تيم صدر نشين شهرداري اردبيل حاصل تلاش و انسجام تيمي بود.

يحيي بهاري روز جمعه پس از پيروزي يك بر صفر تيم نونهالان شهرداري اروميه برابر همنام اردبيلي در هفته سوم رقابتهاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور در مصاحبه با خبرنگار ايرنا افزود: تمرينات هدفمندي را پشت سر گذاشته بوديم و با آمادگي خوبي كه داشتيم موفق به كسب هر سه امتياز اين ديدار خارج از خانه شديم.
به گزارش ايرنا، ديدار تيم هاي شهرداري اروميه و شهرداري اردبيل امروز جمعه در زمين چمن ورزشگاه شهر اردبيل برگزار شد و با تك گل 'كميل الياسي' به پايان رسيد.
وي اظهار كرد: نونهالان تيم شهرداري اروميه پس از گل با ارائه يك بازي خوب و منطقي بارها دروازه حريف را به خطر انداختند و در نيمه دوم هم بسياري از موقعيت هاي گل را از دست دادند.
بهاري گفت: تيم صدرنشين شهرداري اردبيل نخستين شكست خود را برابر شهرداري اروميه پذيرا شد و بازيكنان ما با اين پيروزي روحيه مضاعفي براي ديدار هفته چهارم به دست آوردند.
فوتباليست هاي نونهال شهرداري اروميه در هفته چهارم اين رقابتها روز پنجشنبه هفته جاري ميهمان تيم پاس همدان خواهند بود.
به گزارش ايرنا، تيم نونهالان شهرداري اروميه هم اكنون با كسب دو پيروزي و يك تساوي و كسب هفت امتياز پس از تيم هاي شهرداري اردبيل و دبيري تبريز در رده سوم جدول رده بندي قرار دارد.
هدايت تيم فوتبال نونهالان شهرداري اروميه بر عهده محسن عباسي است و سرپرستي تيم را احد حاج كريمي عهده دار مي باشد.
7126/2093