ليگ برتر فوتبال؛ هواداران استقلال، راه آهني شدند

تهران - ايرنا - تعدادي از هواداران استقلال براي حمايت از تيم راه آهن در ديدار با پرسپوليس در ورزشگاه شهداي قدس حاضر شده اند.

به گزارش ايرنا، ديدار راه آهن و پرسپوليس از هفته پانزدهم ليگ برتر باشگاه هاي ايران از ساعت 14 و 30 دقيقه در ورزشگاه شهداي قدس تهران آغاز شده است.
دن گاسپار و ماركار آقاجانيان از اعضاي كادر فني تيم ملي اين مسابقه را از نزديك تماشا مي كنند.
حدود يكصد هوادار استقلال براي تشويق راه آهن به ورزشگاه آمده اند كه مامورين نيروي انتظامي آنها را از جايگاه پرسپوليسي ها دور كردند.
هواداران استقلال كه امروز حامي راه آهن شده اند، امين منوچهري بازيكن پيشين آبي پوشان را بيش از سايرين تشويق كردند.
كمال الدين كاميابي نيا هافبك تدافعي سرخپوشان كه سابقه پوشيدن پيراهن راه آهن را دارد، هنگام گرم كردن خود، با هم تيمي هاي سابقش خوش و بش كرد.
براي تماشاي اين ديدار نزديك به 10 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند و بازيكنان پرسپوليس را براي رسيدن به گل و برتري حمايت مي كنند.
بهادر عبدي كاپيتان راه آهن هم كه از اين در پرسپوليس بازي مي كرد، از سوي هواداران تشويق شد.
مهدي تارتار و برانكو ايوانكوويچ سرمربيان دو تيم به طور مرتب از كنار خط محوطه فني نكات لازم را به بازيكنان خود گوشزد مي كنند.
فرشاد احمدزاده در دقيقه 14 با كارت زرد داور جريمه شد كه محمود خوردبين سرپرست پرسپوليس به شدت نسبت به تصميم داور اعتراض داشت.
در مسابقات قبلي، اطراف چمن ورزشگاه شهداي شهر قدس خاكي بود، اما در اين مسابقه پوششي روي آن كشيده شده است.
مهدي طارمي مهاجم پرسپوليس پس از به ثمر رساندن گل اول اين مسابقه خوشحالي نكرد تا به نوعي نارضايتي خود را از اعتراض اخير هواداران پرسپوليس نسبت به عملكردش نشان دهد.
طارمي به جاي خوشحالي كردن به سمت دروازه بان راه آهن رفت و در حالي كه دستش بر روي دهانش بود، چيزي به اين دروازه بان گفت.
ورزشي**3783**2024**1379