خراسان رضوي پيشتاز در حوزه رسانه‌هاي ديجيتال

مشهد- ايرنا- مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان رضوي گفت: اين استان در حوزه رسانه هاي ديجيتال سرآمد است.

به گزارش ايرنا، سيد سعيد سرابي روز چهارشنبه در نشست شوراي برنامه ريزي دومين نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال و بازيهاي يارانه اي افزود: با تحقيق و بررسي اين حوزه قطعا مشخص مي شود كه خراسان رضوي در همه زمينه هاي رسانه هاي ديجيتال سرآمد و پيشتاز است.
وي در ادامه گفت: گستردگي فضاي مجازي بسيار زياد است و بر همين اساس بايد براي حضور و شركت در اين فضا آمادگي كامل را داشته باشيم و با نقاط منفي آن آشنا باشيم.
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان رضوي با اشاره به بخشهاي ويژه نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال افزود: بايد بخشهاي مختلف نمايشگاه به كليت آن جهتدهي فكري و ارزشي بدهد زيرا اين موضوع اتفاق بسيار ارزشمندي است و بايد از اين رويكرد حمايت كرد.
وي ادامه داد: بايد در حوزه تبليغات و اطلاع رساني از همه فضاها استفاده شود تا مردم به حضور و بازديد از نمايشگاه ترغيب و تشويق شوند.

* حضور 60 ناشر ديجيتال در نمايشگاه
معاون طرح و برنامه ريزي اداره كل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوي و دبير نمايشگاه نيز گفت: تاكنون 60 ناشر ديجيتال براي حضور در اين نمايشگاه ثبت نام كرده اند.
محمد كاظم دبيري افزود: دستگاهها، سازمانها و فعالان عرصه ديجيتال همكاري و مشاركت خيلي خوبي در برگزاري نمايشگاه داشته اند.
وي همچنين از برگزاري 24 نشست در اين نمايشگاه خبر و ادامه داد: برخي از اين نشستها تخصصي و برخي عمومي خواهد بود.
دبير دومين نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال و بازيهاي يارانه اي همچنين بخش فرهنگ رضوي، انقلاب اسلامي و مشهد 2017 را از بخشهاي ويژه اين نمايشگاه اعلام كرد.
همچنين در اين نشست پوستر دومين نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال و بازيهاي يارانه اي رونمايي شد. اين نمايشگاه طي روزهاي دوم تا نهم بهمن ماه در مشهد برگزار مي شود.
7498/1858