۲۳ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۰:۴۲
کد خبر: 81876827
۰ نفر
خداحافظی محسن قهرمانی از داوری

مشهد- ایرنا- 'محسن قهرمانی' داور بین المللی مشهدی پس از آخرین قضاوت در فوتبال كشور و اعلام خداحافظی از عرصه داوری، یكشنبه شب در بازگشت به مشهد و در فرودگاه شهید هاشمی نژاد این شهر مورد استقبال جمعی از مسئولان و ورزشكاران قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، این داور برجسته روز گذشته مسابقه بین دو تیم استقلال تهران و تراكتور سازی تبریز را سوت زده بود.
در بازگشت 'قهرمانی' به مشهد، جمعی از مسئولان اداره كل ورزش و جوانان و هیات فوتبال خراسان رضوی، جمعی از اهالی رسانه و ورزشكاران استان با اهدای گل از این داور خراسانی استقبال كردند.
این داور مشهدی از آخرین بازمانده ‌های نسل طلایی بود كه یكی یكی از قضاوت دور شدند، نسلی كه امروز فقط محسن تركی و رضا سخندان را به عنوان آخرین بازمانده‌ ها دارد و محسن فریمانی، كامرانی ‌فر و اینك محسن قهرمانی از قطار قضاوت پیاده شدند.
خداحافظی قهرمانی از صحنه داوری فوتبال كشور در حالی است كه كسی گمان نمی كرد داور مشهدی كه روزگاری ركورد سوت زنی لیگ برتر و بازی های حساس لیگ برتر فوتبال ایران را داشت و معتمد كمیته داوران بود پس از دو سال دوباره به لیگ بر گردد و با اقتدار گذشته دوباره در سوت خود بدمد.
با تمام حواشی و تخریب هایی كه انجام شد او برگشت و در كمال ناباوری لباس قضاوت بر تن كرد و با بازی حساس دربی اصفهان و در تبریز شایستگی هایش را دوباره نشان داد.
محسن قهرمانی داور فوتبال كشور روز گذشته بعد از سوت پایان دیدار تیم‌ های تراكتورسازی و استقلال با دنیای قضاوت خداحافظی كرد.
وی در وداع با دنیای داوری لباسی را به تن داشت كه حاوی پیام مهم در باره برخی افراد بود، همان افرادی كه وعده داده تا چندی دیگر در باره آنها همه چیز را خواهد گفت.
بر روی پیراهن 'قهرمانی' نوشته شده بود 'یا امام رضا (ع) آنان را به خدا سپرده و می ‌روم'.
7498/ 6053/ 6075

سرخط اخبار ورزش