بنیتز: رئال مادرید برای قهرمانی لالیگا باید عزم بیشتری را به نمایش بگذارد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید بعد از شكست در دیدار برابر ویارئال ضمن انتقاد از شاگردان خود تاكید كرد كه بازیكنان رئال مادرید برای تصاحب قهرمانی لالیگا باید عزم بیشتری را به نمایش بگذارد.

به گزارش ایرنا از ساكرنت، تیم فوتبال رئال مادرید در دیدار هفته پانزدهم لالیگا اسپانیا روز دوشنبه، برابر ویارئال با نتیجه یك بر صفر تن به شكست داد.
با این حال بنیتز تاكید كرد كه با این شكست، در رقابت برای تصاحب قهرمانی لیگ ، همه چیز از دست نرفته است.
تك گل این دیدار را روبرتو سولدادو مهاجم با تجربه ویارئال كه سابقه بازی در تیم ملی اسپانیا را دارد، در دقیقه نهم به ثمر رساند.
این سومین شكست رئال در فصل جاری است و با كسب 30 امتیاز و 5 امتیاز اختلاف با بارسلونا صدرنشین در مكان سوم جدول رقابت های لالیگای اسپانیا قرار دارد.
رافائل بنیتس سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید كه ماه گذشته رای اعتماد را از فلورینتینو پرز رئیس باشگاه كسب كرده است، معتقد است كه تمام مدعیان صدرنشینی لیگ در مراحلی امتیاز از دست می دهند.
وی در این باره گفت: توضیح این مسئله مشكل است. ولی این مسائل اتفاق می افتد. از عملكرد بازیكنان در نیمه اول راضی نیستم و در نیمه اول خوب بازی نكردیم. من انتظار داشتم كه مانند نیمه دوم بازی می كردند.
وی افزود: در نیمه دوم از فرصت ها استفاده نكردیم، ولی آنچه باید از ابتدا انجام می دادیم را انجام دادیم. عكس العمل تیم در نیمه دوم تهاجمی بود، ولی دیر عكس العمل نشان دادیم و سه امتیاز را از دست دادیم.
كریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید در این دیدار چند فرصت مناسب گلزنی را از دست داد.
مارسلینو سرمربی ویارئال ضمن ابراز خرسندی از نتیجه بازی گفت كه بعد از این پیروزی احساس خوبی داریم.
وی افزود: در نیمه اول خیلی خوب بازی كردیم. شكی نیست كه گل ها به شما اعتماد به نفس می دهند. در نیمه دوم با مشكلاتی روبرو بودیم، ولی بازی فوق العاده ای داشتیم و از بازیكنان تشكر می كنم.
ورزشی**1210**1584

سرخط اخبار ورزش