معاون شهردار تهران با خانواده هاي شهيد منطقه 20 ديدار كرد

شهرري ـ ايرنا ـ معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران با خانواده هاي شهيدان شجاعي فرد و شهيد صدقي از شهداي منطقه 20 تهران ديدار كرد.

به گزارش ايرنا از روابط عمومي شهرداري منطقه 20، حجت الاسلام ميثم امرودي با خانواده شهيدان جعفر ،رضا و صادق شجاعي فرد و شهيد ناصر صدقي به منظور تجليل از مقام شامخ شهدا و دلجويي از خانواده آنان ديدار كرد.
حجت الاسلام امرودي ضمن گفتگو با خانواده معظم اين شهدا در جريان مسائل و مشكلات آنها قرار گرفت و با بيان اينكه خدمتگزاري به خانواده معظم شهدا و جانبازان گرانقدر توفيق الهي است با اهداي لوح تقدير و هديه از صبر و استقامت اين خانواده شهدا تجليل كرد.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان هاي استان تهران نيز در اين ديدار با بيان اينكه بهترين سبك زندگي، سبك زندگي شهدا است گفت: بازديد از خانواده معظم شهدا از وظايف ماست و حضور سازمانها و نهادهاي ديگر همچون شهرداري در اين ديدارها قوت قلبي دو چندان براي اين خانواده هاي معظم است .
نادر نصيري افزود: اين ديدارهاي دوره اي از خانواده شهدا از سوي مديريت شهري به خوبي انجام شده و گامي در جهت ترويج فرهنگ ايثار و شهادت است.
حجت الاسلام امرودي معاون اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران را كتانباف شهردار منطقه 20، نصيري مديركل ايثارگران شهرستان هاي استان تهران و نصراله رئيس بنياد شهيد شهرري همراهي مي كردند.
منطقه 20 (شهرري) بعنوان جنوبي ترين منطقه شهري شهرداري تهران داراي حدود 378 هزارنفر جمعيت، 176 كيلومتر مربع وسعت ، 7 ناحيه و 22 محله است.
اين منطقه 2 هزار و 750 شهيد تقديم انقلاب اسلامي و آرمان هاي آن كرده است.
6139

سرخط اخبار جامعه