محكوميت عاملان قاچاق سيگار از سوي تعزيرات حكومتي آستارا

آستارا - ايرنا - رئيس اداره تعزيرات حكومتي آستارا از جريمه بيش از 187 ميليون ريالي عاملان قاچاق سيگار در اين شهرستان خبر داد.

محمد احمدي مقدم روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ايرنا گفت: پس از كشف 173 هزار و 380 نخ انواع سيگار قاچاق در بندر آستارا ، پرونده هاي مورد نظر در اداره تعزيرات حكومتي مطرح شد.
وي با اشاره به اينكه اين كالاهاي قاچاق طي بازرسي هاي مختلف از سطح شهرستان آستارا كشف شده ، اضافه كرد: در اين راستا پرونده پنج متخلف در شعبه رسيدگي به تخلفات قاچاق كالا و ارز اداره تعزيرات حكومتي شهرستان آستارا بررسي شد.
احمدي مقدم اظهار كرد: پس از احضار متخلفان و شنيدن اظهارات آنان و تكميل تحقيقات مربوط به پرونده ، تخلف در عرضه و نگهداري كالاي قاچاق محرز و افراد متخلف به پرداخت جزاي نقدي به ميزان 187ميليون و 721 هزار ريال محكوم شدند.
رئيس اداره تعزيرات حكومتي آستارا در ادامه از اجراي طرح تشديد نظارت بر مراكز عرضه كالا و خدمات در شهرستان خبر داد و بيان كرد: طي دو روز گذشته تعداد 44 واحد صنفي با محوريت خواروبار فروشي ها ، واحدهاي عرضه مرغ و گوشت ، كفش و لباس مورد نظارت و بازرسي قرار گرفت كه در اين ميان 18 واحد متخلف شناسايي و با تنظيم صورتجلسه مراتب در حال رسيدگي در شعبه اول تعزيرات حكومتي مي باشد.
شهرستان آستارا در 200 كيلومتري غرب مركز استان گيلان و در نوار مرزي جمهوري آذربايجان واقع است.ك/3
7105/2007

سرخط اخبار استان‌ها