آغاز ليگ دسته اول واليبال زنان كشور/ ناكامي نماينده كردستاني

سنندج- ايرنا- تيم آكادمي واليبال بيجار نماينده كردستان در رقابت هاي ليگ دسته اول زنان باشگاه هاي كشور در مرحله رفت با كسب سه شكست متوالي به كار خود پايان داد.

به گزارش ايرنا مسابقات واليبال قهرماني باشگاه هاي دسته اول بانوان ايران يادوارده 200 شهيد واليباليست در سه مرحله (دور رفت، برگشت و مرحله نهايي) با حضور هشت تيم در دو گروه چهار تيمي به صورت دوره اي متمركز و در دو مرحله رفت و برگشت برگزار مي شود.
در گروه نخست اين مسابقات تيم هاي سفير گيلان، المان استرآباد، نفت اميديه و آريا صنعت بابل حضو دارند و تيم هاي صنعت پيشتاز پارس بلفا فارس، كات شاهرود، آكادمي واليبال بيجار و مجتمع كود شيميايي ايرانيان قم در گروه دوم با يكديگر به رقابت مي پردازند.
رقابت هاي دور رفت از 13 الي 15 آذرماه در گروه اول به ميزباني گرگان و در گروه دوم به ميزباني شاهرود برگزار شد و نماينده كردستان در اين مسابقات در سه ديدار متوالي خود متحمل سه شكست شد و تنها يك امتياز كسب كرد.
تيم آكادمي واليبال بيجار در ديدار نخست خود با نتيجه دو بر سه مغلوب كات شاهرود شد، در مسابقه دوم در سه ست متوالي نتيجه را به مجتمع كود شيميايي ايرانيان قم واگذار كرد و در ديدار سوم با حساب سه بر يك شكست را از پيشتاز صنعت پارس بلفا فارس پذيرفت.
مينا رجبي زاده سرپرستي تيم آكادمي واليبال بيجار را بر عهده دارد و فاطمه معتقدي مربي درجه دو واليبال از قروه كار هدايت و مربيگري اين تيم را بر عهده دارد.
در تركيب نماينده واليبال كردستان در رقابت هاي ليگ دسته اول زنان باشگاه هاي كشور 10 بازيكن از بيجار، دو بازيكنان از همدان و يك بازيكن از سنندج و قروه عضويت دارند.
در جدول رده بندي گروه يك تيم مجتمع كود شيميايي ايرانيان قم با 9 امتياز كامل صدرنشين است، صنعت پيشتاز پارس بلفا فارس با شش امتياز در مكان دوم قرار دارد، كات شاهرود با دو امتياز و آكادمي واليبال بيجار با يك امتياز در رده سوم و چهارم قرار دارند.
3033/1904

سرخط اخبار استان‌ها