اهتمام ويژه دانشگاه شهيد بهشتي براي فعاليت انجمن هاي علمي دانشجويي

تهران-ايرنا- معاون فرهنگي و اجتماعي رييس دانشگاه شهيد بهشتي گفت: اين مركز علمي اهتمام ويژه اي براي فعاليت انجمن هاي علمي دانشجويي و افزايش كارايي آنان دارد.

به گزارش خبرنگار فرهنگي ايرنا، حجت الاسلام منصور ميراحمدي روز يكشنبه در دومين دوره همايش روز علوم اجتماعي در ايران اظهار كرد:برگزاري چنين مراسمي با عنوان روز اجتماعي در ايران اقدام پسنديده و مباركي است.
وي گفت: به طور حتم چنين سمينارها و همايش هايي مي تواند به غناي علوم اجتماعي در كشور كمك كرده و موجبات ارتقاي شاخه هاي مختلف آن شود.
معاون فرهنگي و اجتماعي رييس دانشگاه شهيد بهشتي افزود: اميدوارم اين همايش به دو سوال اساسي مطرح درمورد علوم اجتماعي در ايران پاسخ دهد.
وي ادامه داد: چگونگي انسجام علوم اجتماعي با توجه به مباحث نظري آن و از سويي ارتباط آن با نيازهاي جامعه ايران از پرسش هاي اساسي در اين حوزه است.
ميراحمدي يادآور شد: اميدوارم اين همايش ها و سمينارها سبب ارتقاي علوم اجتماعي در كشور شده و بتواند كارآمدي آن را در عرصه زندگي شهروندان فراهم كند.
وي در ادامه اظهار داشت: ورود انجمن هاي علمي دانشجويي به اين مباحث نيز امر بسيار مباركي به شمار مي رود.
معاون فرهنگي و اجتماعي رييس دانشگاه شهيد بهشتي گفت: همكاري پنج انجمن مهم اجتماعي در اين همايش و نيز حضور پرشور دانشجويان بسيار ارزشمند است.
وي افزود: در سال هاي اخير به سبب نگاه جديد به انجمن هاي علمي در دانشگاه ها، منجر به تقويت آن و مشاركت بيشتر دانشجويان شده است.
ميراحمدي ادامه داد: حضور انجمن هاي علمي در دانشگاه ها علاوه بر نشاط آموزشي توانسته دغدغه هاي علمي دانشجويان را نيز افزايش دهد.
وي اظهار كرد: اين امر در دانشگاه شهيد بهشتي به خوبي در حال انجام بوده و روند رو به افزايشي دارد.
ميراحمدي گفت: اميدوارم اين همايش بتواند در تقويت روحيه علم جويي و علم طلبي دانشجويان موثر باشد.
فراهنگ**9187**1027