فراخوان برپایی غرفه جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه‌های بین‌المللی گردشگری

تهران-ایرنا- فراخوان برپایی غرفه جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه های بین‌المللی گردشگری برای فعالان، شركت‌ها، موسسات، دفاتر و اتحادیه‌های گردشگری اعلام شد.

به گزارش روز یكشنبه ایرنا از سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری، فعالان، شركت‌ها، موسسات، دفاتر، اتحادیه‌ها، با شخصیت حقوقی ثبت رسمی كه مجاز به انجام فعالیت های گردشگری مطابق اساسنامه هستند و سابقه و تجارب لازم در برگزاری نمایشگاه های خارجی گردشگری (براساس تشخیص صلاحیت كمیته سیاست گذاری و برنامه ریزی نمایشگاه های خارجی) را دارند، همچنین برخوردار از توان مالی، فنی و سابقه شهرت، برای برپایی غرفه جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه های گردشگری خارجی دعوت به همكاری می‌آورد.
شركت‌های علاقمند كه آمادگی و توان لازم را دارا هستند، حداكثر تا تاریخ 31 آذرماه جاری فرصت دارند با مراجعه به دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان به آدرس خیابان آزادی، نبش رودكی، معاونت گردشگری، و تكمیل پرسشنامه های مربوط به همراه سوابق و مدارك مورد نیاز تحویل و رسید دریافت كنند.
همچنین متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 66582014 تماس حاصل كنند.
درخواست ها توسط كمیته سیاست گذاری و برنامه ریزی نمایشگاه های خارجی سازمان بررسی و برابر مقررات نسبت به انتخاب و معرفی مجری اقدام می‌شود.
فراهنگ**1085**1027

سرخط اخبار فرهنگ